Племінна справа

Позбавлення суб’єкта племінної справи у тваринництві присвоєного статусу

Суб’єкт племінної справи у тваринництві, якому було присвоєно відповідний статус може за своїм зверненням звернутится про позбавлення його такого статусу у зв’язку з його особистою відмовою від присвоєного статусу, або у разі реорганізації, зміні найменування чи припинення його, як суб’єкта господарювання.

Внесення зміни даних анкети суб’єкта племінної справи у тваринництві

Відомості про суб’єктів племінної справи у тваринництві заносяться до анкети суб’єкта племінної справи у тваринництві. У разі якщо відбулися зміни даних анкети суб’єкта племінної справи у тваринництві суб’єкт племінної справи у тваринництві зобов’язаний подати (надіслати) оновлені дані у місячний строк Мінагрополітики.

Дублікат свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі суб’єктів племінної справи у тваринництві

Дані суб’єкта племінної справи у тваринництві, факт і дата реєстрації в Державному реєстрі суб’єктів племінної справи у тваринництві засвідчується свідоцтвом. У разі втрати або пошкодження свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі суб’єктів племінної справи у тваринництві, за зверненням таких субєктів видається дублікат свідоцтва.

Визначення уповноважених установ (організацій) та селекційних центрів

Визначення племінної цінності плідників за походженням, власною продуктивністю, якістю потомства здійснюють уповноважені установи (організації) та селекційні центри, які визначаються Мінагрополітики. Рішення експертної комісії Мінагрополітики щодо визначення уповноважених установ (організацій) та селекційних центрів, позбавлення його повноважень оформляється протоколом та затверджується наказом.

Присвоєння статусу суб’єктам племінної справи у тваринництві

Присвоєння відповідних статусів суб’єктам племінної справи у тваринництві проводиться за зверненням суб’єктів племінної справи у тваринництві до структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій, які разом з заявою подають відповідні документи.

Реєстрація суб’єктів племінної справи у тваринництві

Реєстрація суб’єктів племінної справи у тваринництві здійснюється Мінагрополітики за поданням відповідних документів суб’єктом племінної справи. За результатом реєстрації в Реєстрі суб’єкту племінної справи видається свідоцтво.