Засоби негласного отримання інформації

Відновлення дії ліцензії на розроблення, виготовлення, постачання спеціальних технічних засобів для отримання інформації

У разі усунення причин, що стали підставою для зупинення дії ліцензії на здійснення діяльності з розроблення, виготовлення, постачання спеціальних технічних засобів для зняття інформації із каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації, та наміру відновити дію ліцензію частково або повністю ліцензіату необхідно звернутися до Служби безпеки України із заявою.

Звуження діяльності з розроблення, виготовлення, постачанням спеціальних технічних засобів для отримання інформації

У разі наміру звуження діяльності з розроблення, виготовлення, постачання спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації підприємству необхідно подати до Служби безпеки України заяву про діяльності, в якій зазначає частину виду господарської діяльності, до якої він звузив її здійснення.

Розширення діяльності з розроблення, виготовлення, постачанням спеціальних технічних засобів для отримання інформації

Якщо підприємство має намір розширити умови здійснення діяльності, пов’язаної з розробленням, виготовленням, постачанням спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації, необхідно подати заяву про розширення провадження виду господарської діяльності, оформлену згідно з Додатком 12 до Ліцензійних умов, до Служби безпеки України. На підставі такої заяви орган ліцензування приймає рішення.

Зупинення дії ліцензії на розроблення, виготовлення, постачання спеціальних технічних засобів для отримання інформації

У разі наміру повністю або частково зупинити дію ліцензії на здійснення діяльності, що пов’язана з розробленням, виготовленням, постачанням спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації, ліцензіату необхідно подати заяву до Служби безпеки України.

Переоформлення ліцензії на розроблення, виготовлення, постачання спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації

Право на здійснення діяльності, що пов’язана з розробленням, виготовленням, постачанням спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації, може переходити від власника ліцензії, що був фізичною особою – підприємцем, до іншої фізичної особи, яка є її спадкоємцем. Таку ліцензію потрібно переоформити. Для цього спадкоємець подає до Служби безпеки України заяву та документи, що підтверджують наявність підстав для переоформлення ліцензії.

Анулювання ліцензії на розроблення, виготовлення, постачання спеціальних технічних засобів для отримання інформації

У разі наміру повністю або частково анулювати дію ліцензії на здійснення діяльності, що пов’язана з розробленням, виготовленням, постачанням спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації, ліцензіату необхідно звернутися до Служби безпеки України із заявою про анулювання власної ліцензії.

Ліцензія на розроблення, виготовлення, постачання спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації

Для здійснення діяльності з розроблення, виготовлення та постачання спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів отримання інформації необхідно отримати ліцензію. Рішення про її видачу приймає Служба безпеки України на підставі заяви та після розгляду поданих документів.