Видавнича продукція

Переоформлення дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження з території держави-агресора

Якщо у вас змінилося найменування або місцезнаходження суб’єкта господарювання – юридичної особи або прізвища, імені, по батькові чи місця проживання фізичної особи – підприємця, Вам необхідно переоформити дозвіл на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України.

Дублікат дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження з території держави-агресора

Якщо ви втратили або пошкодили дозвіл, вам необхідно отримати дублікат дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України.

Анулювання дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження з території держави-агресора

У разі якщо субєкт господарювання має підстави для аналювання дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження з території держави-агресора, він має звернутися до Держкомтелерадіо із заявою про анулювання такого дозволу. Рішення Держкомтелерадіо про анулювання дозволу повинно містити перелік та опис підстав (обґрунтування) для анулювання дозволу.

Видача дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження з території держави-агресора

Ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України здійснюється після одержання відповідного дозволу, який видається Держкомтелерадіо.