Наркотичні засоби

Дозвіл на використання об’єктів і приміщень, призначених для провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів

Дозвіл на використання об’єктів і приміщень, призначених для провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, видається юридичній особі територіальними (відокремленими) підрозділами міжрегіонального територіального органу Національної поліції з питань боротьби з наркозлочинністю за місцезнаходженням юридичної особи, а у разі, коли діяльність, пов’язана з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, провадиться не за місцезнаходженням юридичної особи, – за місцем провадження такої діяльності.

Анулювання ліцензії на діяльність з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів

Для анулювання ліцензії на діяльність, що пов’язана обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, необхідно подати відповідну заяву у довільній формі до Держлікслужби у будь-який зручний спосіб – нарочно, поштовим відправленням або у електронному вигляді.

Ліцензія на діяльність з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів

Для здійснення діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів потрібна ліцензія. Для того, щоб її отримати, необхідно подати заяву разом з прикріпленими документами до ліцензуючого органу. Якщо виробник відповідає ліцензійним умовам і документи складені правильно та подані в повному обсязі, Держлікслужба схвалює рішення про видачу ліцензії.

Переоформлення ліцензії на діяльність з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів

Для здійснення діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів потрібна ліцензія. У разі зміни найменування юридичної особи, ліцензію потрібно переоформити. Ліцензіат подає заяву та необхідні документи до Держлікслужби, що після розгляду приймає рішення про переоформлення ліцензії або відмову.

Розширення діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів

У разі наміру розширити діяльність з обігу наркотичних засобів психотропних речовин і прекурсорів, здобувач ліцензії подає до органу ліцензування заяву, у якій зазначає межі рощирення діяльності.