Реєстрація, перереєстрація транспортних засобів

Реєстрація, перереєстрація, зняття з обліку колісних транспортних засобів усіх категорій іноземного виробництва

Реєстрація, перереєстрація колісних транспортних засобів усіх категорій іноземного виробництва здійснюються у сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ України, центрах надання адміністративних послуг за результатом чого заявник отримує свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, номерних знаків або облікову картку та номерні знаки для разових поїздок.

Зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів

Зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів здійснюється територіальним органом Держпродспоживслужби на підставі заяви власника.

Реєстрація тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів

Реєстрація тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів здійснюється територіальним органом Держпродспоживслужби за умови подання усіх необхідних документів.

Реєстрація технологічного транспорту

Власники технологічних транспортних засобів чи ті, хто використовує їх на законних підставах, або уповноважені ними особи зобов’язані зареєструвати зазначені транспортні засоби протягом 10 днів після придбання або виникнення інших законних прав на їх використання.
Реєстрація, перереєстрація, тимчасова реєстрація, взяття на облік та зняття з обліку технологічного транспортного засобу здійснюється після перевірки територіальними органами Держпраці наявності обтяжень машини за даними Державного реєстру обтяжень рухомого майна.
Технологічний транспортний засіб, що належить юридичній особі, реєструється за місцезнаходженням органу управління юридичної особи.

Тимчасова реєстрація технологічного транспорту

У разі тимчасового ввезення великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів на територію України під зобов’язання про зворотне вивезення або довгострокової передачі транспортного засобу в оренду (лізинг) здійснюється тимчасова реєстрація технологічного транспортного засобу, за результатом якої видається свідоцтво про реєстрація технологічного транспортного засобу і номерний знак.

Перереєстрація технологічного транспорту

У разі зміни найменування чи імені власника, форми власності, місця знаходження органу управління юридичної особи чи місця проживання або перебування фізичної особи – власника технологічного транспортного засобу, втрати або непридатності до подальшого використання свідоцтва про реєстрацію чи номерного знака, зміни вузлів та агрегатів, що мають ідентифікаційні номери або у разі переобладнання технологічного транспортного засобу за умови проведення фахівцями експертно-технічного центру експертизи на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці, здійснюється перереєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів.

Зняття з обліку технологічного транспорту

Для того, щоб зняти з обліку великотоннажний або інший технологічний транспорт, власник звертається із заявою та пакетом документів до територіального органу Державної служби України з питань праці. Зняття технологічного транспортного засобу з обліку у зв’язку з його відчуженням здійснюється тільки після технічного огляду транспортного засобу на предмет відповідності ідентифікаційних номерів агрегатів обліковим даним. Під час зняття з обліку технологічного транспортного засобу у свідоцтві про реєстрацію ставиться штамп “Знято з обліку” та зазначається дата зняття з обліку.