Перевезення небезпечних вантажів

Сертифікат (свідоцтва) державної реєстрації небезпечного фактора

Усі хімічні та біологічні речовини (сполуки), що виробляються та (або) застосовуються на території України чи ввозяться з-за кордону підлягають обов’язковій державній реєстрації з видачею реєстраційного сертифіката (свідоцтва).

Повторне прийняття іспитів у водія на право керування транспортними засобами з небезпечними вантажами

Для повторного складання іспитів на право керування транспортними засобами, що перевозять небезпечні вантажі, водієві необхідно звернутися до сервісних центрів МВС з заявою та необхідним переліком документів. За результатом розгляду документів та у разі успішного складання іспитів, водієві видається посвідчення на право керування транспортними засобами з небезпечними вантажами.

Повторне прийняття іспитів у кандидата на право уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів

Для повторного складання іспитів на право уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів кандидату необхідно звернутися до Сервісних центрів МВС з заявою та необхідним переліком документів. За результатом розгляду документів та у разі успішного складання іспитів, кандидату видається посвідчення на право уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів.

Видача нового свідоцтва про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів у разі пошкодження або втрати

У разі пошкодження або втрати свідоцтва про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів протягом строку його дії, власнику транспортного засобу, перевізника або його уповноваженому представнику необхідно звернутися із зверненням до Сервісного центру МВС для видчі нового свідоцтва на строк раніше виданого.

Видача дубліката погодження маршруту руху транспортного засобу під час перевезення небезпечних вантажів

У разі втрати або пошкодженні погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів, необхідно одержати дублікат вказаного погодження за заявою заявника у підрозділах поліції або через центр надання адміністративних послуг на безоплатній основі.

Анулювання погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів

Для анулювання погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів, з підстав визначених законодавством, заявнику необхідно звернутися із заявою до підрозділів поліції або центру надання адміністративних послуг.

Переоформлення погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів

У разі наявності підстав для переоформлення погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів, зазначене погодження за заявою заявника підлягає переоформленню підрозділами поліції на безоплатній основі.

Сертифікат про затвердження у разі перевезення радіоактивних матеріалів

Щоб отримати сертифікат про затвердження радіоактивного матеріалу особливої форми та радіоактивного матеріалу з низькою здатністю до розсіювання, підприємству необхідно звернутися із заявою та пакетом документів до Державної інспекції ядерного регулювання України.

Сертифікат про затвердження спеціальних умов перевезення радіоактивних матеріалів

Щоб отримати сертифікат про затвердження спеціальних умов при перевезенні радіоактивного матеріалу, підприємству необхідно звернутися із заявою та пакетом документів до Державної інспекції ядерного регулювання України.