Сільське господарство

Видача паспорта пасіки

Паспорт пасіки є документом, який ідентифікує пасіку та встановлює ветеринарно-санітарний стан бджолиних сімей. Видача такого паспорта здійснюється територіальними органами Держпродспоживслужби.

Видача ветеринарно-санітарного паспорта на тварину

Переміщення домашніх собак і котів здійснювється виключно за ветеринарно-санітарними паспортами на домашню тварину встановленого зразка. Для його отримання власники тварин мають пройти клінічний огляд тварини звернувшись для цього до однієї із державних установ ветеринарної медицини.

Внесення змін до Переліку органів іноземної сертифікації

При зміні відомостей, які зазначалися у заяві про внесення органу іноземної сертифікації до Переліку органів іноземної сертифікації, заявнику необхідно протягом 10 робочих днів з дня їх настання подати Держпродспоживслужбі заяву про внесення змін.

Внесення відомостей до реєстру заявок на сорти рослин

Реєстр заявок – сукупність офіційних відомостей про заявки на сорти рослин, подані з метою державної реєстрації прав на сорт рослин, які зберігаються в паперовому та електронному вигляді. Для подання заявки на сорти рослин заявник подає до Мінекономіки клопотання у довільній формі, до якого додає документ про сплату відповідного збору.

Поновлення дії свідоцтва аудитора із сертифікації (агронома-інспектора)

Дія свідоцтва аудитора із сертифікації (агронома-інспектора) поновлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну аграрну політику, протягом п’яти днів з дня одержання свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Внесення органу іноземної сертифікації до Переліку органів іноземної сертифікації

Для внесення органу іноземної сертифікації до Переліку органів іноземної сертифікації, суб’єкт господарювання, що здійснює експорт та/або імпорт органічної продукції, звертається до Держпродспоживслужби із заявою у довільній формі в який визначає необхідні відомості. За результатами перевірки відомостей, зазначених заявником для внесення органу іноземної сертифікації до Переліку, Держпродспоживслужба не пізніше 10 робочих днів з дати подання заяви приймає відповідне рішення.

Дублікат свідоцтва інспектора з органічного виробництва та/або обігу органічної продукції

У разі втрати чи пошкодження свідоцтва інспектора з органічного виробництва та/або обігу органічної продукції, за заявою інспектора видається його дублікат. На підставі отриманої заяви про видачу дубліката уповноважений орган протягом п’яти робочих днів після її отримання приймає рішення про видачу дубліката свідоцтва інспектора з органічного виробництва та/або обігу органічної продукції.

Виключення з Реєстру органів сертифікації у сфері органічного виробництва

Офіційний перелік органів сертифікації, що мають право на проведення сертифікації органічного виробництва та/або обігу органічної продукції визначається в Державному реєстрі органів сертифікації у сфері органічного виробництва та обігу органічної продукції. Однією з підстав для виключення з Реєстру органів сертифікації у сфері органічного виробництва та обігу органічної продукції є звернення органу сертифікації із заявою про виключення його з Реєстру органів сертифікації за власним бажанням.

Внесення до Державного реєстру органів сертифікації у сфері органічного виробництва

Офіційний перелік органів сертифікації, що мають право на проведення сертифікації органічного виробництва та/або обігу органічної продукції визначається в Державному реєстрі органів сертифікації у сфері органічного виробництва та обігу органічної продукції. Підприємство, установа, організація чи їхній підрозділ, що претендує на внесення до Реєстру органів сертифікації, звертається із заявою та необхідними документами до Мінекономіки.

Свідоцтво аудитора із сертифікації (агронома-інспектора)

Особа, яка має вищу агрономічну освіту, стаж роботи за спеціальністю не менше одного року та успішно склала кваліфікаційний іспит отримує свідоцтво аудитора із сертифікації (агронома-інспектора). Для допуску до складання кваліфікаційного іспиту кандидат звертається із заявою та необхідними документами до Мінагрополітики.