Паливно-енергетичний комплекс та водопостачання

Видача окремого дозволу на пуск ядерної установки після плановопопереджувального ремонту

Експлуатуюча організація для пуску ядерної установки після плановопопереджувального ремонту з перевантаженням активної зони має отримати на такі роботи окремий дозвіл. Дозвіл видається Державною інспекцією ядерного регулювання України за заявою організації.

Видача окремого дозволу на експлуатацію ядерної установки після виникнення радіаційних аварійних ситуацій

Експлуатуюча організація для експлуатації ядерної установки після виникнення радіаційних аварійних ситуацій або реалізації проектних вихідних подій з радіаційними наслідками, або перевищення проектних експлуатаційних меж пошкодження ядерного палива має отримати на такі роботи окремий дозвіл. Дозвіл видається Державною інспекцією ядерного регулювання України за заявою організації.

Анулювання ліцензії у сфері використання ядерної енергії

У разі припинення суб’єктом господарювання діяльності у сфері використання ядерної енергії необхідно анулювати ліцензію. Для анулювання ліцензії необхідно подати відповідну заяву у довільній формі до Державної інспекції ядерного регулювання України.

Видача окремого дозволу на виконання робіт чи операцій на етапі зняття з експлуатації ядерної установки

Експлуатуюча організація, яка планує виконувати певні види робіт чи операцій на етапі зняття з експлуатації ядерної установки має отримати на такі роботи окремий дозвіл. Дозвіл видається Державною інспекцією ядерного регулювання України за заявою організації.

Припинення дії надбавки до “зеленого” тарифу або аукціонної ціни за використання обладнання українського виробництва

Надбавка за використання обладнання українського виробництва – визначена доплата до «зеленого» тарифу або аукціонної ціни, пропорційна рівню використання суб’єктом господарювання на відповідному об’єкті електроенергетики обладнання українського виробництва.
Однією з підстав припинення дії надбавки до «зеленого» тарифу або аукціонної ціни за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва є, зокрема, заява про припинення, яку необхідно подати заявнику до НКРЕКП.

Відновлення дії ліцензії на провадження діяльності з транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом

У разі необхідності відновити дію ліцензії повністю або частково на провадження господарської діяльності з транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом ліцензіату потрібно до органу ліцензування подати заяву та відомості про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії повністю або частково.

Зупинення власної ліцензії на право провадження діяльності з транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом

Ліцензія на право провадження господарської діяльності з транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом може бути зупинена, зокрема, за заявою ліцензіата про зупинення власної ліцензії повністю або частково на строк до шести місяців з дня набрання чинності рішенням про зупинення дії ліцензії.

Відновлення дії ліцензії із зберігання (закачування, відбір) природного газу

У разі необхідності відновити дію ліцензії на провадження господарської діяльності із зберігання (закачування, відбір) природного газу ліцензіату потрібно подати до НКЕРКП заяву та відомості про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії повністю або частково.

Відновлення дії ліцензії з постачання природного газу

У разі необхідності відновити дію ліцензії повністю або частково на провадження господарської діяльності з постачання природного газу потрібно подати до органу ліцензування заяву та відомості про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії повністю або частково.

Відновлення дії ліцензії з розподілу природного газу

У разі необхідності відновити дію ліцензії повністю або частково на провадження господарської діяльності з розподілу природного газу потрібно подати до органу ліцензування заяву та відомості про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії повністю або частково.