Паливо, нафта та газ

Відновлення дії ліцензії на провадження діяльності з транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом

У разі необхідності відновити дію ліцензії повністю або частково на провадження господарської діяльності з транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом ліцензіату потрібно до органу ліцензування подати заяву та відомості про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії повністю або частково.

Зупинення власної ліцензії на право провадження діяльності з транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом

Ліцензія на право провадження господарської діяльності з транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом може бути зупинена, зокрема, за заявою ліцензіата про зупинення власної ліцензії повністю або частково на строк до шести місяців з дня набрання чинності рішенням про зупинення дії ліцензії.

Відновлення дії ліцензії із зберігання (закачування, відбір) природного газу

У разі необхідності відновити дію ліцензії на провадження господарської діяльності із зберігання (закачування, відбір) природного газу ліцензіату потрібно подати до НКЕРКП заяву та відомості про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії повністю або частково.

Відновлення дії ліцензії з постачання природного газу

У разі необхідності відновити дію ліцензії повністю або частково на провадження господарської діяльності з постачання природного газу потрібно подати до органу ліцензування заяву та відомості про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії повністю або частково.

Відновлення дії ліцензії з розподілу природного газу

У разі необхідності відновити дію ліцензії повністю або частково на провадження господарської діяльності з розподілу природного газу потрібно подати до органу ліцензування заяву та відомості про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії повністю або частково.

Відновлення дії ліцензії з транспортування природного газу

У разі необхідності відновити дію ліцензії на провадження господарської діяльності з транспортування природного газу ліцензіату потрібно подати до НКЕРКП заяву та відомості про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії повністю або частково.

Зупинення дії ліцензії з постачання природного газу

У разі якщо ліцензіат хоче зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу він може подати заяву до НКЕРКП про зупинення власної ліцензії на строк до шести місяців. У разі встановлення наявності підстав для зупинення дії ліцензії повністю або частково НКРЕКП протягом двадцяти робочих днів з дня виявлення таких підстав приймає рішення про зупинення дії ліцензії.

Зупинення дії ліцензії із зберігання (закачування, відбір) природного газу

Однією з підстав прийняття рішення НЕРЕКП про зупинення дії ліцензії (повністю або частково) є заява ліцензіата про зупинення власної ліцензії на строк до шести місяців з дня набрання чинності рішенням про зупинення дії ліцензії. У разі встановлення наявності підстав для зупинення дії ліцензії повністю або частково НКРЕКП протягом двадцяти робочих днів з дня виявлення таких підстав приймає рішення про зупинення дії ліцензії.

Зупинення дії ліцензії з розподілу природного газу

Однією з підстав для зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного газу є заява ліцензіата про зупинення власної ліцензії на строк до шести місяців. У разі встановлення наявності підстав для зупинення дії ліцензії повністю або частково НКРЕКП протягом двадцяти робочих днів з дня виявлення таких підстав приймає рішення про зупинення дії ліцензії.