Електрична і теплова енергія

Припинення дії надбавки до “зеленого” тарифу або аукціонної ціни за використання обладнання українського виробництва

Надбавка за використання обладнання українського виробництва – визначена доплата до «зеленого» тарифу або аукціонної ціни, пропорційна рівню використання суб’єктом господарювання на відповідному об’єкті електроенергетики обладнання українського виробництва.
Однією з підстав припинення дії надбавки до «зеленого» тарифу або аукціонної ціни за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва є, зокрема, заява про припинення, яку необхідно подати заявнику до НКРЕКП.

Відновлення дії ліцензії з розподілу електричної енергії

Для відновлення дії ліцензії на провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії ліцензіату потрібно подати до НКЕРКП заяву про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії, разом із підтверджуючими документами і відомостями.

Відновлення дії ліцензії з передачі електричної енергії

У разі необхідності відновити дію ліцензії на провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії ліцензіату потрібно до органу ліцензування подати заяву та відомості про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії.

Відновлення дії ліцензії зі здійснення функцій оператора ринку

Якщо підтвердні документи містять повну інформацію про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії, НКРЕКП приймає рішення про відновлення дії ліцензії повністю або частково протягом двадцяти днів з дня надання ліцензіатом заяви про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії.

Відновлення дії ліцензії зі здійснення функцій гарантованого покупця

У разі необхідності відновити дію ліцензії повністю або частково на провадження господарської діяльності зі здійснення функцій гарантованого покупця потрібно подати до органу ліцензування заяву та відомості про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії повністю або частково.

Зупинення дії ліцензії зі здійснення функцій гарантованого покупця

Однією з підстав для зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності зі здійснення функцій гарантованого покупця є заява ліцензіата про зупинення власної ліцензії на строк до шести місяців. У разі встановлення наявності підстав для зупинення дії ліцензії повністю або частково НКРЕКП протягом двадцяти робочих днів з дня виявлення таких підстав приймає рішення про зупинення дії ліцензії.

Зупинення дії ліцензії зі здійснення функцій оператора ринку

Однією з підстав для зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності зі здійснення функцій оператора ринку є заява ліцензіата про зупинення власної ліцензії на строк до шести місяців. У разі встановлення наявності підстав для зупинення дії ліцензії повністю або частково НКРЕКП протягом двадцяти робочих днів з дня виявлення таких підстав приймає рішення про зупинення дії ліцензії.

Зупинення дії ліцензії з передачі електричної енергії

Ліцензія на право провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії може бути зупинена, зокрема, за заявою ліцензіата про зупинення власної ліцензії на строк до шести місяців з дня набрання чинності рішенням про зупинення дії ліцензії. У разі встановлення наявності підстав для зупинення дії ліцензії повністю або частково НКРЕКП протягом двадцяти робочих днів з дня виявлення таких підстав приймає рішення про зупинення дії ліцензії.

Встановлення надбавки до “зеленого” тарифу або аукціонної ціни

Надбавка до “зеленого” тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва встановлюється та підлягає застосуванню на весь строк дії “зеленого” тарифу. Для встановлення такої надбавки потрібно звернутись до НКРЕКП із заявою та пакетом документів.