Кінематографія

Свідоцтво про проведення гастрольного заходу

Організаторам, які планують провести гастрольний захід, необхідно отримати свідоцтво про проведення гастрольного заходу. Свідоцтво є єдиним документом, що підтверджує право на його проведення, для всіх видів гастрольних заходів.

Внесення суб’єкта кінематографії до Державного реєстру виробників, розповсюджувачів і демонстраторів фільмів

Дані про суб’єкта кінематографії за напрямом його професійної кінематографічної діяльності відображаються у відповідному розділі Державного реєстру виробників, розповсюджувачів і демонстраторів фільмів на підставі рішення органу управління кінематографією про внесення такого суб’єкта до Державного реєстру. Рішення про внесення до Державного реєстру суб’єкта кінематографії, які отримали право на розповсюдження фільмів у межах відповідних адміністративно-територіальних одиниць, та демонстраторів фільмів, які провадять свою діяльність у межах відповідних адміністративно-територіальних одиниць, приймають місцеві органи управління кінематографією.

Посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів

Державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування національних та іноземних фільмів видається Державним агентством України з питань кіно суб’єктам кінематографії. Щоб одержати посвідчення, необхідно звернутися до Держкіно із заявою та необхідними документами.