Фізична культура та спорт

Присвоєння ІІ та ІІІ спортивних розрядів

Спортсменам, які виконали спортивні розряди, передбачені Єдиною спортивною класифікацією України, видається посвідчення про присвоєння відповідного спортивного розряду. Другий та третій спортивні розряди присвоюються структурним підрозділом з фізичної культури і спорту районної державної адміністрації, виконавчого органу органу місцевого самоврядування в містах обласного значення.

Присвоєння “Кандидата у майстри спорту України” та І спортивного розряду

Спортсменам, які виконали спортивні розряди, передбачені Єдиною спортивною класифікацією України, видається посвідчення про присвоєння відповідного спортивного розряду. Спортивний розряд “Кандидат у майстри спорту України” та перший спортивний розряд присвоюютьcя наказом Мінмолодьспорту України.

Статус центра олімпійської підготовки

Центр олімпійської підготовки — заклад фізичної культури та спорту, який забезпечує підготовку спортсменів національних збірних команд з олімпійських видів спорту. Щоб отримати статус центра олімпійської підготовки, закладу фізичної культури необхідно звернутися до Міністерства молоді та спорту.

Статус закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання

Навчальний заклад набуває статусу спеціалізованого навчального закладу спортивного профілю із специфічними умовами навчання за рішенням Міністерства молоді та спорту України. Для цього власник або засновник подає заяву та пакет документів, розгляд яких здійснює спеціально створена комісія.

Надання вищої категорії спортивним школам

Для присвоєння спортивній школі вищої категорії засновник або власник звертається із заявою та пакетом документів до Міністерства молоді та спорту України. Категорія надається спортивній школі строком на 4 роки і підтверджується свідоцтвом. Після закінчення строку категорія підтверджується або змінюється.