Радіочастотний ресурс

Продовження дії дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою

Для продовження дії дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою користувач повинен не пізніше ніж за чотири місяці до закінчення терміну його дії звернутися із заявою на продовження терміну дії дозволу. Форму заяви встановлює національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою

Для засвідчення права власника конкретного радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою на його експлуатацію протягом визначеного терміну в певних умовах необхідно отримати дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою.

Висновок щодо електромагнітної сумісності

Суб’єкт господарювання, який має намір експлуатувати радіоелектронні засоби або випромінювальні пристрої, особисто або через уповноважений ним орган чи особу або рекомендованим листом з описом вкладення звертається до Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» із заявою про видачу йому висновку.

Видача дозволу на ввезення з-за кордону радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв спеціального призначення

Ввезення з-за кордону радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв спеціального призначення здійснюється в Україні на дозвільній основі. Відповідний дозвіл видається Генеральним штабом Збройних Сил України за наявності такого типу радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв спеціального призначення у реєстрі радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України у смугах радіочастот спеціального користування.
Рішення про видачу дозволу чи відмову в його видачі приймається протягом десяти робочих днів з дня надходження заяви.

Анулювання ліцензії за заявою ліцензіата на користування радіочастотним ресурсом України

Право на на користування радіочастотним ресурсом України мають суб’єкти господарювання, що отримали відповідну ліцензію. Якщо користувач приймає рішення про припинення діяльності, ліцензію потрібно анулювати. Для цього ліцензіат подає заяву про анулювання до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації.

Ліцензія на користування радіочастотним ресурсом України на додаткову смугу радіочастот

У разі необхідності отримати додаткову смугу радіочастот для подальшого розвитку підприємницької діяльності в тій радіотехнології, яка застосовується користувачем, він звертається до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, із заявою на отримання ліцензії на додаткову смугу радіочастот.

Продовження дії ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України

Підприємство, що має намір здійснювати діяльність, що пов’язана з користуванням радіочастотним ресурсом, повинне отримати відповідну ліцензію. У разі необхідності продовження дії ліцензії потрібно звернутись до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, із заявою та необхідними документами.

Переоформлення ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України

Підприємство, що має намір здійснювати діяльність, що пов’язана з користуванням радіочастотним ресурсом, повинне отримати відповідну ліцензію. У разі виникнення підстав для переоформлення ліцензії необхідно звернутись до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, із заявою та підтвердними документами.

Дублікат ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України

У разі втрати або пошкодження бланка ліцензії користувач радіочастотного ресурсу України зобов’язаний звернутися до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, із заявою про видачу дубліката ліцензії.

Ліцензія на користування радіочастотним ресурсом України (за виключенням видачі ліцензії за результатами конкурсу або тендеру)

Підприємство, що має намір здійснювати діяльність, що пов’язана з користуванням радіочастотним ресурсом, повинне отримати відповідну ліцензію. Рішення про видачу ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України приймає Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, на підставі заяви та після розгляду поданих документів.