Організації роботодавців та їх об'єднання

Реєстрація включення відомостей про всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців, зареєстроване до 1 липня 2004 року

Якщо всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців зареєстроване до 1 липня 2004 року і в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань немає відомостей про це, їх треба зареєструвати. Для цього потрібно подати відповідну заяву до Мін’юсту. У разі відсутності підстав для відмови, Мін’юст приймає рішення про проведення державної реєстрації і відомості вносять до реєстру.

Припинення всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців (у зв’язку з реорганізацією)

Якщо всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців прийняло рішення про реорганізацію, інформацію про це вносять до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. Для цього уповноважена особа подає заяву про проведення державної реєстрації до Міністерства юстиції України.

Припинення всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців в результаті його ліквідації

Якщо всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців з’їздом прийняло рішення припинити діяльність та ліквідуватися, інформацію про це вносять до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. Для цього ліквідаційна комісія подає заяву про проведення державної реєстрації припинення до Міністерства юстиції України.

Реєстрація рішення про припинення всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців

Якщо всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців має намір припинити свою діяльність, рішення про це приймається з’їздом. Після цього потрібно зареєструвати рішення про припинення, у результаті чого запис про припинення всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців вноситься до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Зміна складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців

Рішення про ліквідацію чи реорганізацію всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців приймають з’їздом. Після прийняття такого рішення створюється комісія та затверджується її склад. Якщо юрособа має намір змінити склад комісії, запис про це потрібно внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Реєстрація всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців

Щоб зареєструвати новостворене всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців, необхідно подати пакет документів та заяв до Міністерства юстиції України. Якщо підстав для відмови у реєстрації немає, відомості про об’єднання організацій вносяться до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Реєстрація змін до відомостей про всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців

У разі внесення змін до статутних документів всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців, ці зміни необхідно відобразити у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань та провести державну реєстрацію. Для цього представник об’єднання подає заяву та пакет документів до Міністерства юстиції України.