Безпека життєдіяльності

Реєстраційне посвідчення на лікарський засіб та реєстраційне посвідчення на лікарський засіб (медичний імунобіологічний препарат)

Факт державної реєстрації лікарського засобу або медичного імунобіологічного препарату засвідчується реєстраційним посвідченням на лікарський засіб (медичний імунобіологічний препарат). Таке реєстраційне посвідчення містить інформацію про лікарський засіб (медичний імунобіологічний препарат) та є підтвердженням зареєстрованого в Україні та внесеного до Державного реєстру лікарських засобів України та міжвідомчої бази даних про зареєстровані в Україні лікарські засоби.

Атестація рятувальника

Для присвоєння кваліфікації вищого ступеня рятувальник підлягає атестації. У разі отримання позитивного висновку про атестацію рятувальник протягом десяти робочих днів отримує в ДСНС посвідчення, книжку та жетон рятувальника.

Переоформлення посвідчення, книжки та жетону рятувальника

Рятувальнику у разі зміни місця роботи, прізвища, імені або по батькові необхідно подати заяву про переоформлення посвідчення, книжки та жетона рятувальника. Нове посвідчення, книжка та жетон рятувальника видаються не пізніше ніж через 15 робочих днів з дня надходження до ДСНС заяви про їх переоформлення.

Свідоцтво про атестацію аварійно-рятувальної служби

Спеціалізовані аварійно-рятувальні служби підлягають атестації у разі, коли не менш як 90 відсотків рятувальників, які безпосередньо беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, атестовані на право ведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт. За результатом атестації видається свідоцтво про атестацію.

Переоформлення свідоцтва про атестацію аварійно-рятувальної служби

Переоформлення свідоцтва про атестацію необхідно у разі зміни найменування аварійно-рятувальної служби та (або) її місцезнаходження. Керівник аварійно-рятувальної служби подає ДСНС заяву із зазначенням нових відомостей для переоформлення свідоцтва.

Призупинення дії наказу про призначення органу з оцінки відповідності

У раз необхідності, призначені органи з оцінки відповідності, що були призначені на підставі наказів до набрання чинності Законом України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності”, можуть звернутися з вимогою призупинити дію такого наказу. Для цього вони мають подати відповідну заяву до Мінекономіки.

Виключення об’єкта підвищеної небезпеки з Державного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки

Для виключення об’єкта підвищеної небезпеки з Державного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки заявник подає звернення та необхідні документи до територіального органу Держпраці, або центру надання адміністративних послуг.

Включення до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації

Для надання послуг із психологічної реабілітації за рахунок бюджетних коштів установи, організації, заклади, фізична особа – підприємець повинні надати відповідні документи, за результатом розгляду яких замовник послуг на підставі поданої інформації протягом п’яти робочих днів з дати надходження документів приймає рішення щодо можливості включення їх до переліку суб’єктів надання послуг.