Техногенна та пожежна безпека

Переоформлення посвідчення, книжки та жетону рятувальника

Рятувальнику у разі зміни місця роботи, прізвища, імені або по батькові необхідно подати заяву про переоформлення посвідчення, книжки та жетона рятувальника. Нове посвідчення, книжка та жетон рятувальника видаються не пізніше ніж через 15 робочих днів з дня надходження до ДСНС заяви про їх переоформлення.

Свідоцтво про атестацію аварійно-рятувальної служби

Спеціалізовані аварійно-рятувальні служби підлягають атестації у разі, коли не менш як 90 відсотків рятувальників, які безпосередньо беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, атестовані на право ведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт. За результатом атестації видається свідоцтво про атестацію.

Переоформлення свідоцтва про атестацію аварійно-рятувальної служби

Переоформлення свідоцтва про атестацію необхідно у разі зміни найменування аварійно-рятувальної служби та (або) її місцезнаходження. Керівник аварійно-рятувальної служби подає ДСНС заяву із зазначенням нових відомостей для переоформлення свідоцтва.

Атестація рятувальника

Для присвоєння кваліфікації вищого ступеня рятувальник підлягає атестації. У разі отримання позитивного висновку про атестацію рятувальник протягом десяти робочих днів отримує в ДСНС посвідчення, книжку та жетон рятувальника.

Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства

Протипожежна декларація є документом, що дає право на початок роботи новоутворених підприємств або початок використання об’єктів нерухомості. Декларація заповнюється і подається до територіального органу Державної служби України з надзвичайних ситуацій або до ЦНАП за місцем розташування об’єкта нерухомості, а також онлайн.