Видача ветеринарно-санітарного паспорта на тварину

Переміщення домашніх собак і котів здійснювється виключно за ветеринарно-санітарними паспортами на домашню тварину встановленого зразка. Для його отримання власники тварин мають пройти клінічний огляд тварини звернувшись для цього до однієї із державних установ ветеринарної медицини.

Умови та випадки надання послуги

Право видачі ветеринарно-санітарних паспортів на тварин надається відповідним державним ветеринарним інспекторам та офіційним ветеринарним лікарям:
1) управлінь ветеринарної медицини в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, містах обласного значення, районах;
2) державних закладів ветеринарної медицини;
3) регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті.Ветеринарно-санітарні паспорти на тварин також можуть видаватися ліцензованими лікарями ветеринарної медицини.Підставою для оформлення ветеринарно-санітарного паспорта є: клінічний огляд тварини; наявність відповідних діагностичних досліджень та профілактично-лікувальних обробок, включаючи щеплення проти сказу. Ветеринарно-санітарний паспорт на тварину чинний до моменту її смерті.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації, Територіальні органи Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в області, в місті Києві

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява для видачі паспорта | Наявність необхідних ветеринарних обробок, результатів досліджень

Строки

Звичайне надання: У місячний строк

Результати

Видача ветеринарно-санітарного паспорта на тварину, Відмова у видачі ветеринарно-санітарного паспорта на тварину

Вартість

Звичайне надання: 51.29 UAH

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии