Державне визнання документів про вищу духовну освіту

Визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання здійснюється за рівнями та ступенями вищої освіти, що передбачає видачу документів державного зразка. Документом, що засвідчує державне визнання документа про вищу духовну освіту, є свідоцтво про державне визнання документа про вищу духовну освіту.

Умови та випадки надання послуги

Для державного визнання документа про вищу духовну освіту до Міністерства освіти і науки України у зброшурованому вигляді подаються заява та необхідні документи. Також подаються переклад документів на українську мову у разі видання таких документів іноземними закладами вищої духовної освіти.Паперові документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням з описом вкладення. Документи повертаються без розгляду протягом 10 робочих днів з дати реєстрації заяви, якщо вони не подані у повному обсязі або подані з порушенням вимог щодо їх оформлення, про що повідомляється заявнику. Після врахування зауважень до документів вони можуть бути подані МОН повторно.На підставі рішення про визнання поданого документа про вищу духовну освіту МОН видає свідоцтво про державне визнання документа про вищу духовну освіту, інформація про що вноситься до Реєстру документів про вищу освіту Єдиної державної електронної бази з питань освіти.
Строк розгляду документів, поданих для державного визнання документа про вищу духовну освіту, становить 45 календарних днів з дати надходження усіх необхідних та належно оформлених документів.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Міністерство освіти і науки України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява власника документа про вищу духовну освіту | Клопотання релігійного центру (управління) (за наявності) | Копія документа про вищу духовну освіту, виданого до 1 вересня 2018 р | Копія додатка до документа про вищу духовну освіту або іншого документа, що містить інформацію про освітній рівень, кваліфікацію, тривалість, обсяг і зміст освітньої програми | Копія першої сторінки паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу власника документа про вищу духовну освіту | Копія документа про зміну імені власника документа про вищу духовну освіту (за наявності) | Копія документа про повну загальну середню освіту | Копія документа про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень вищої освіти, на основі якого здобувалася вища духовна освіта (за наявності) | Документ банківської установи про оплату адміністративної послуги з державного визнання документів про вищу духовну освіту

Строки

Для фізичних осіб: 45 днів (календарні); Для юридичних осіб та ФОП: 45 днів (календарні)

Результати

Свідоцтво про державне визнання документа про вищу духовну освіту

Вартість

Для фізичних осіб: ; Для юридичних осіб та ФОП:

Міністерство освіти і науки України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии