Продовження дії дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою

Для продовження дії дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою користувач повинен не пізніше ніж за чотири місяці до закінчення терміну його дії звернутися із заявою на продовження терміну дії дозволу. Форму заяви встановлює національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Умови та випадки надання послуги

Продовження строку дії дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу здійснюється на підставі Порядку надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв.
Для продовження дії дозволу на експлуатацію необхідно звернутись, не пізніше ніж за чотири місяці до закінчення терміну його дії, особисто або через уповноважений орган чи особу або рекомендованим листом з описом вкладення до філії відповідного адміністративно – територіального регіону, у якому здійснюється експлуатація радіоелектронного засобу, із заявою про продовження видачу дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу за наведеними формами.У разі, якщо експлуатація радіоелектронного засобу (радіомережі) здійснюється в декількох регіонах, у місті Києві або Київській області заявочні документи подаються безпосередньо до головного офісу УДЦР (03179, м. Київ, пр-т Перемоги, 151).
Продовження дії дозволу на експлуатацію, який отримано на підставі відповідної ліцензії, здійснюється після продовження терміну дії цієї ліцензії.Для певних радіотехнологій (більш детально – my.ucrf.gov.ua) заява та відповідні документи можуть бути подані заявником до ДП “Український центр радіочастот” у формі електронного документа через Інформаційну підсистему “Портал послуг УДЦР” згідно з установленим форматом цих файлів. Усі дані передаються із накладанням електронного підпису та електронної печатки (за наявності) уповноваженої особи Заявника відповідно до Закону України “Про електронні довірчі послуги”.Більш детальну інформацію можливо отримати на офіційному сайті УДЦР за посиланнями:
https://www.ucrf.gov.ua/ua/services/prodovzhennya-stroku-diyi-dozvolu-na-ekspluataciyu (Головна → Сервіси → Присвоєння радіочастот і дозвіл на експлуатацію → Дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу → Продовження строку дії дозволу на експлуатацію).

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державне підприємство “Український державний центр радіочастот”

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про продовження строку дії дозволу на експлуатацію

Строки

Звичайне надання: 15 днів (робочі)

Результати

Дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою

Вартість

Звичайне надання:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии