Переоформлення свідоцтва про атестацію аварійно-рятувальної служби

Переоформлення свідоцтва про атестацію необхідно у разі зміни найменування аварійно-рятувальної служби та (або) її місцезнаходження. Керівник аварійно-рятувальної служби подає ДСНС заяву із зазначенням нових відомостей для переоформлення свідоцтва.

Умови та випадки надання послуги

У разі зміни найменування аварійно-рятувальної служби та (або) її місцезнаходження керівник аварійно-рятувальної служби подає ДСНС заяву про переоформлення свідоцтва про атестацію із зазначенням нових відомостей. ДСНС проводить перевірку таких відомостей, за результатами якої приймає рішення про оформлення нового свідоцтва про атестацію.Нове свідоцтво про атестацію видається не пізніше ніж через 15 робочих днів з дня надходження до ДСНС поданої керівником аварійно-рятувальної служби заяви про переоформлення свідоцтва про атестацію.
Свідоцтво про атестацію, що було переоформлене, визнається ДСНС недійсним. Строк дії свідоцтва про атестацію не продовжується.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про переоформлення свідоцтва про атестацію аварійно-рятувальної служби | Свідоцтво про атестацію аварійно-рятувальної служби (оригінал) | Завірена у встановленому порядку копія довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України | Завірена у встановленому порядку копія документа, підтверджуючого зміну найменування аварійно-рятувальної служби або її місцезнаходження

Строки

Звичайне надання: 15 днів (робочі)

Результати

Видача нового свідоцтва про атестацію аварійно-рятувальної служби

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Державна служба України з надзвичайних ситуацій
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии