Висновок про доцільність усиновлення та відповідність його інтересам дитини

Після знайомства та встановлення контакту з дитиною кандидати в усиновлювачі звертаються до служби у справах дітей за місцем проживання (перебування) дитини із заявою про бажання усиновити дитину, яка складається українською мовою. Служба у справах дітей розглядає подану заяву та видає висновок про доцільність усиновлення та відповідність його інтересам дитини.

Умови та випадки надання послуги

Усиновлення одним з подружжя дитини другого з подружжя здійснюється без перебування дитини на обліку та за місцем проживання дитини.Для усиновлення дитини те з подружжя, хто бажає її усиновити, звертається з відповідною заявою до служби у справах дітей за місцем проживання дитини.У висновку зазначаються адреса, житлово-побутові умови, біографічні дані заявника, стосунки в сім’ї, ставлення до усиновлення. Якщо висновок видано недержавним органом, до нього додається копія ліцензії на провадження таким органом діяльності, пов’язаної з усиновленням.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, Міські, районні у містах ради та їх виконавчі органи, Центр надання адміністративних послуг

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про бажання усиновити дитину

Строки

Звичайне надання: 10 днів (робочі)

Результати

Висновок про доцільність (недоцільність) усиновлення та відповідність його інтересам дитини

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Міністерство соціальної політики України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии