Дозвіл на перевезення через митний кордон України зброї та бойових припасів громадянами України

Плануючи перетнути митний кордон України зі зброєю громадяни України мають отримати для цього дозвіл. Видача дозволів на перевезення вогнепальної зброї, бойових припасів до неї, основних частин зброї, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, а також пристроїв та патронів до них здійснюється Національною поліцією України.

Умови та випадки надання послуги

Вогнепальна мисливська зброя, основні частини зброї, бойові припаси до неї, пневматична, холодна, охолощена зброя, пристрої та патрони перевозяться її власниками через митний кордон України на підставі дозволу.Для отримання такого дозволу власник зброї подає заяву, в якій зазначає модель, кількість зброї, основних частин та боєприпасів до неї, запланованих до перевезення через митний кордон, мету та період вивезення зброї.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна поліція України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява | Копія запрошення, виданого власнику зброї відповідним суб’єктом іноземної держави | Копія дозволу на ввезення зброї, виданого уповноваженим органом іноземної держави | Копія паспорта громадянина України для виїзду за кордон | Платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв’язку або коду проведення операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги

Строки

Звичайне надання: У місячний строк; Термінове надання: 10 днів (календарні)

Результати

Дозвіл на перевезення через митний кордон України

Вартість

Звичайне надання: 18.0 UAH; Термінове надання: 36.0 UAH

Національна поліція України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии