Дострокове припинення виконання (відмова від виконання) делегованих повноважень саморегулівній організації (за видом торгівля цінними паперами, депозитарна діяльність)

Щоб достроково припинити виконання делегованих повноважень, які саморегулівна організація професійних учасників фондового ринку отримала у результаті прийняття відповідного рішення Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, необхідно подати до комісії заяву про відмову від виконання делегованих повноважень із обґрунтуванням причини.

Умови та випадки надання послуги

Документи, необхідні для надання адміністративної послуги, надсилаються поштою або подаються до скриньки НКЦПФР. Повідомлення про прийняте рішення направляється заявнику листом НКЦПФР.У разі надходження заяви саморегулівної організації про відмову від делегованих повноважень Комісія у строк, що не перевищує 30 робочих днів, приймає відповідне рішення. Рішення Комісії про дострокове припинення виконання делегованого повноваження підлягає державній реєстрації у Міністерстві юстиції України та офіційному опублікуванню відповідно до чинного законодавства.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява саморегулівної організації професійних учасників фондового ринку про відмову від виконання делегованих повноважень із обґрунтуванням

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Рішення НКЦПФР

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии