Рішення про створення та забезпечення функціонування дитячого будинку сімейного типу

Дитячий будинок сімейного типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Рішення про утворення дитячого будинку сімейного типу приймає районна, районна у мм. Києві та Севастополі держадміністрація, виконавчий орган міської ради на підставі заяви такої сім’ї або окремої особи.

Умови та випадки надання послуги

Метою створення дитячого будинку сімейного типу єзабезпечення належних умов для виховання в сімейному оточеннідітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.Рішення про створення та забезпечення функціонуваннядитячого будинку сімейного типу приймається районною, районною умм. Києві та Севастополі держадміністрацією, виконавчими органамиміських рад на підставі заявиподружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, що виявилибажання створити такий будинок, та поданого службою у справахдітей відповідного висновку про наявність умов для його створенняз урахуванням рекомендації центру соціальних служб за результатамипроходження курсу навчання з виховання дітей-сиріт та дітей,позбавлених батьківського піклування. Служба у справах дітейобов’язково інформує таких осіб про стан здоров’я, фізичний ірозумовий розвиток дітей, яких вони бажають взяти на виховання та для спільного проживання.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації, Міські, районні у містах ради та їх виконавчі органи

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Рішення про утворення дитячого будинку сімейного типу

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Міністерство соціальної політики України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии