Повторне прийняття іспитів у кандидата на право уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів

Для повторного складання іспитів на право уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів кандидату необхідно звернутися до Сервісних центрів МВС з заявою та необхідним переліком документів. За результатом розгляду документів та у разі успішного складання іспитів, кандидату видається посвідчення на право уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів.

Умови та випадки надання послуги

До проходження спеціального навчання уповноважених допускаються слухачі, які мають вищу освіту (освітньо-кваліфікаційний рівень “молодший спеціаліст”,”бакалавр”, “спеціаліст” або “магістр”). До проходження курсу перепідготовки допускаються тільки водії та уповноважені, які мають відповідно дійснеДОПНВ-свідоцтво, свідоцтво про підготовку уповноважених з питань безпеки перевезеньнебезпечних вантажів автомобільними дорогами.Водії та уповноважені проходять курс перепідготовки протягом попереднього року до завершення терміну дії їх свідоцтва.Необхідні знання та навички набуваються за допомогою теоретичних та практичних занять. Теоретичні заняття проводяться увигляді усних чи письмових курсів або у вигляді їх комбінації.Практичні заняття проводяться на доповнення до теоретичної підготовки. Для перевірки отриманих знань проводиться іспит.До іспитів допускаються водії, які закінчили повний курс спеціального навчання (перепідготовки) і одержали позитивніпідсумкові результати за всіма курсами, що вивчалися. Мінімальна кількість письмових питань складає за базовим курсом не менше 25 питань, за спеціалізованим курсом такурсом перепідготовки – не менше 15 питань.
Іспит уважається складеним, якщо водій допустив під час складання іспиту з базового курсу не більше 3 помилок, а зіспеціалізованих курсів та з курсу перепідготовки не більше2 помилок. Результати складання іспитів оформляються протоколом екзаменаційної комісії.
Водіям, що склали іспит у Центрі, згідно з протоколом екзаменаційної комісії надаються свідоцтва про закінченняспеціального навчання.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Регіональні сервісні центри Міністерства внутрішніх справ України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Письмова заява (довільної форми) | Екзаменаційна картка | Копія диплома про вищу освіту | Свідоцтво про закінчення спеціального навчання | Копія документа, що посвідчує особу,
підтверджує її громадянство або
спеціальний статус | Копія свідоцтва про підготовку
уповноваженого з питань безпеки
перевезень небезпечних вантажів (у разі
перепідготовки)

Строки

Звичайне надання: 5 днів (робочі)

Результати

Видача екзаменаційної картки, у якій проставляється відмітка про складення іспитів

Вартість

Звичайне надання: 75.0 UAH

Міністерство внутрішніх справ України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии