Повторне прийняття іспитів у водія на право керування транспортними засобами з небезпечними вантажами

Для повторного складання іспитів на право керування транспортними засобами, що перевозять небезпечні вантажі, водієві необхідно звернутися до сервісних центрів МВС з заявою та необхідним переліком документів. За результатом розгляду документів та у разі успішного складання іспитів, водієві видається посвідчення на право керування транспортними засобами з небезпечними вантажами.

Умови та випадки надання послуги

Суб’єкт звернення особисто подає до
суб’єкта надання адміністративної послугиповний пакет документів у паперовій формі.Необхідні знання та навички набуваються за допомогою теоретичних та практичних занять. Теоретичні заняття проводяться у вигляді усних чи письмових курсів або у вигляді їх комбінації. Практичні заняття проводяться на доповнення до теоретичної підготовки. Для перевірки отриманих знань проводиться іспит. До іспитів допускаються водії, які закінчили повний курс спеціального навчання (перепідготовки) і одержали позитивні підсумкові результати за всіма курсами, що вивчалися. Мінімальна кількість письмових питань складає за базовим курсом не менше 25 питань, за спеціалізованим курсом та курсом перепідготовки – не менше 15 питань. Іспит уважається складеним, якщо водій допустив під час складання іспиту з базового курсу не більше 3 помилок, а зі спеціалізованих курсів та з курсу перепідготовки не більше 2 помилок.
Результати складання іспитів оформляються протоколом екзаменаційної комісії. Водіям, що склали іспит у сервісному центрі МВС, згідно з протоколом екзаменаційної комісії надаються свідоцтва про закінчення спеціального навчання.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Регіональні сервісні центри Міністерства внутрішніх справ України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява за формою https://cutt.ly/nll00Ny | Екзаменаційна карта | Посвідчення про проходження спеціальної підготовки з питань безпечного виконання роботи з пестицидами і агрохімікатами | Копія посвідчення водія | Медична книжка з висновком медичної комісії про відсутність протипоказань за станом здоров’я | Медична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом | Платіжні документи (платіжні доручення, квитанції) з кодом проведеної операції або відміткою банку, відділення поштового зв’язку або код проведеної операції (реквізити платежу) про внесення плати | Свідоцтво про закінчення спеціального навчання | Копія документа, що посвідчує особу, підтверджує її громадянство або спеціальний статус | Копія трудової книжки (для водіїв,
направлених на спеціальне навчання
юридичними особами – подання суб’єкта
перевезення небезпечних вантажів про
направлення на спеціальне навчання) | Копія ДОПНВ-свідоцтва про підготовку
водіїв транспортних засобів, що перевозять 37
небезпечні вантажі (у разі перепідготовки)

Строки

Звичайне надання: 5 днів (робочі)

Результати

Видача екзаменаційної картки, у якій проставляється відмітка про складення іспитів

Вартість

Звичайне надання: 78.0 UAH

Міністерство внутрішніх справ України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии