Дублікат свідоцтва аудитора із сертифікації (агронома-інспектора)

При непридатності свідоцтва аудитора із сертифікації (агронома-інспектора) для користування внаслідок його пошкодження або втрати, аудитор із сертифікації зобов’язаний подати заяву про видачу дубліката свідоцтва аудитора із сертифікації (агронома-інспектора). На підставі отриманої заяви Мінагрополітики протягом п’яти робочих днів після її отримання приймає рішення про видачу дубліката та анулювання втраченого.

Умови та випадки надання послуги

У разі непридатності свідоцтва аудитора із сертифікації (агронома-інспектора) для користування внаслідок його пошкодження або втрати аудитор із сертифікації (агроном-інспектор) зобов’язаний подати заяву про видачу дубліката свідоцтва аудитора із сертифікації (агронома-інспектора).
На підставі отриманої заяви про видачу дубліката Мінагрополітики протягом п’яти робочих днів після її отримання приймає рішення про видачу дубліката та анулювання втраченого або значним чином пошкодженого свідоцтва аудитора із сертифікації (агронома-інспектора) та внесення відповідних відомостей до Реєстру аудиторів із сертифікації (агрономів-інспекторів).

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Міністерство аграрної політики та продовольства України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про видачу дубліката свідоцтва аудитора із сертифікації (агронома-інспектора)

Строки

Звичайне надання: 5 днів (робочі)

Результати

Видача дубліката свідоцтва аудитора із сертифікації (агронома-інспектора)

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Міністерство аграрної політики та продовольства України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии