Свідоцтво аудитора із сертифікації (агронома-інспектора)

Особа, яка має вищу агрономічну освіту, стаж роботи за спеціальністю не менше одного року та успішно склала кваліфікаційний іспит отримує свідоцтво аудитора із сертифікації (агронома-інспектора). Для допуску до складання кваліфікаційного іспиту кандидат звертається із заявою та необхідними документами до Мінагрополітики.

Умови та випадки надання послуги

Для отримання свідоцтва аудитора із сертифікації (агронома-інспектора) кандидат повинен:1. мати вищу агрономічну освіту та стаж роботи за спеціальністю не менше одного року;2. пройти атестацію шляхом складання кваліфікаційного іспиту, порядок підготовки та проведення якого затверджується Мінагрополітики.Рішення про допуск або відмову у допуску кандидата до складання кваліфікаційного іспиту приймається Мінагрополітики протягом 10 робочих днів з дня надходження заяви та вручається (надсилається) кандидату не пізніше наступного робочого дня після його прийняття.Кандидату, який успішно склав кваліфікаційний іспит, Мінагрополітики видає свідоцтво аудитора із сертифікації (агронома-інспектора) не пізніше 15 робочих днів з дати проведення кваліфікаційного іспиту. Свідоцтво аудитора із сертифікації (агронома-інспектора) є безстроковим та видається безоплатно.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Міністерство аграрної політики та продовольства України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява, форма якої затверджується Мінагрополітики | Копія документа про вищу освіту | Документ, що підтверджує стаж роботи

Строки

Видача свідоцтва з дати проведення кваліфікаційного іспиту: 15 днів (робочі); Прийняття рішення про допуск або відмову у допуску кандидата до складання кваліфікаційного іспиту з дня надходження заяви: 10 днів (робочі)

Результати

Видача свідоцтва аудитора із сертифікації (агронома-інспектора), Відмова у видачі свідоцтва аудитора із сертифікації (агронома-інспектора)

Вартість

Видача свідоцтва з дати проведення кваліфікаційного іспиту: Безоплатне надання; Прийняття рішення про допуск або відмову у допуску кандидата до складання кваліфікаційного іспиту з дня надходження заяви: Безоплатне надання

Міністерство аграрної політики та продовольства України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии