Погодження паспорта водного об’єкта

Для користування на правах оренди водосховищ ставків, озер та замкнених природних водоймів орендодавцем розробляється паспорт водного об’єкта. Такий паспорт потребує обов’ язковому погодженню з Державним агентством водних ресурсів України.

Умови та випадки надання послуги

У користування на умовах оренди для рибогосподарських потреб, культурно-оздоровчих, лікувальних, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей, проведення науково-дослідних робіт можуть надаватися водосховища (крім водосховищ комплексного призначення), ставки, озера та замкнені природні водойми.
Надання водних об’єктів у користування на умовах оренди здійснюється за наявності паспорта водного об’єкта. Паспорт водного об’єкта розробляється орендодавцем у порядку встановленому законодавством і потребує погодження з Державним агентством водних ресурсів України у строк, що не перевищує 15 робочих днів з дня його надходження.Після закінчення строку оренди орендар повертає свій примірник паспорта водного об’єкта орендодавцю. Якщо інше не передбачено договором оренди водного об’єкта, паспорт водного об’єкта підлягає перегляду кожні 5 років, а також у разі змін технічних параметрів водного об’єкта і гідротехнічних споруд, зміни гідрологічного режиму річки (водотоку) та відповідному коригуванню.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державне агентство водних ресурсів України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Паспорт водного об’єкта

Строки

Звичайне надання: 15 днів (робочі)

Результати

Погодження паспорта водного об’єкта

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Державне агентство водних ресурсів України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии