Державна реєстрація суб’єктів господарювання як суб’єктів інформаційної діяльності

Державна реєстрація суб’єктів господарювання як суб’єктів інформаційної діяльності здійснюється Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення. Особи, які не мають ліцензій на мовлення, можуть зареєструватися як суб’єкти інформаційної діяльності за власним бажанням шляхом подачі відповідної заяви.

Умови та випадки надання послуги

Суб’єкти господарювання, які отримали ліцензію на мовлення та ліцензію провайдера програмної послуги, підлягають державній реєстрації як суб’єкти інформаційної діяльності.
Особи, які не мають ліцензій на мовлення, можуть зареєструватися як суб’єкти інформаційної діяльності за власним бажанням.
Студії-виробники, які не мають ліцензій на мовлення, можуть зареєструватися як суб’єкти інформаційної діяльності за власним бажанням.
Державна реєстрація суб’єктів господарювання як суб’єктів інформаційної діяльності здійснюється Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.
Державна реєстрація студії-виробника, який не має ліцензії на мовлення, здійснюється на підставі заяви керівника студії-виробника шляхом внесення відповідних даних до Державного реєстру суб’єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення та видачі свідоцтва про державну реєстрацію.Державна реєстрація суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на мовлення та/або ліцензії провайдера програмної послуги, здійснюється шляхом внесення відповідних змін до Державного реєстру суб’єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення у триденний строк з дня видачі відповідної ліцензії.
Протягом трьох робочих днів після отримання заяви Національна рада вносить суб’єкта інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення до Державного реєстру суб’єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення і не пізніше ніж через тиждень після внесення до цього реєстру видає суб’єкту інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення свідоцтво про державну реєстрацію встановленого зразка.За оформлення свідоцтва про державну реєстрацію справляється плата в розмірі п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, яка зараховується на поточний рахунок Національної ради.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява за формою визначаєною Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення: https://www.nrada.gov.ua/derzhavnyj-reyestr-sub-yektiv-informatsijnoyi-diyalnosti-u-sferi-telebachennya-radiomovlennya/. У заяві вказуються такі реєстраційні відомості:
а) назва суб’єкта інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення;
б) позивні, логотип, товарний знак (за наявності);
в) програмні цілі або тематична спрямованість;
г) юридична та поштова адреси суб’єкта інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення;
ґ) контактні телефони, електронна адреса

Строки

Звичайне надання: 10 днів (робочі)

Результати

Державна реєстрація суб’єктів господарювання як суб’єктів інформаційної діяльності та видача свідоцтва про державну реєстрацію, Відмова в розгляді заяви про внесення до Державного реєстру суб’єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення

Вартість

Звичайне надання: 85.0 UAH (5 Неоподатковувані мінімуми доходів громадян)

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии