Переоформлення ліцензії на супутникове мовлення

Право на супутникове мовлення має здійснюватися за наявності ліцензії. У разі зміни відомостей, зазначених у ліцензії, її потрібно переоформити. Ліцензіат подає заяву та копії документів, які підтверджують необхідність внесення змін до ліцензії Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, і після сплати ліцензійного збору, отримує переоформлену ліцензію.

Умови та випадки надання послуги

Для переоформлення ліцензії на супутникове мовлення протягом строків, визначених статтею 35 Закону України “Про телебачення і радіомовлення” ліцензіат подає заяву про переоформлення ліцензії, до якої додаються завірені в установленому порядку копії документів, які підтверджують необхідність внесення змін.
Підставами для переоформлення ліцензії на мовлення можуть бути:
а) зміна організаційно-правової форми та умов діяльності ліцензіата;
б) наміри ліцензіата змінити організаційні чи технічні характеристики мовлення та внести відповідні зміни до умов ліцензії; в) необхідність внесення змін до умов ліцензії у зв’язку із переходом від аналогового до цифрового мовлення;
г) необхідність внесення змін до умов ліцензії у зв’язку з переходом на суспільне телебачення і радіомовлення відповідно до Закону України “Про Суспільне телебачення і радіомовлення України”;
ґ) зміна відомостей про прямого власника (співвласників) та/або кінцевого бенефіціарного власника (контролера) заявника. За результатами розгляду заяви про переоформлення ліцензії Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення протягом строків, визначених статтею 35 Закону України “Про телебачення і радіомовлення”, з дня надходження цієї заяви приймає рішення:
про переоформлення ліцензії; про залишення заяви без розгляду, про що протягом семи робочих днів після ухвалення рішення повідомляє заявника у письмовій формі з викладенням причин. Переоформлена ліцензія видається заявнику не пізніше ніж у десятиденний строк після сплати ним ліцензійного збору, що підтверджується відповідним документом органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, за умови, що сплату здійснено протягом місяця з дня ухвалення рішення про переоформлення ліцензії. Плата за переоформлення ліцензії здійснюється відповідно до статті 31 Закону України “Про телебачення і радіомовлення”.
Національна рада розглядає заяву і приймає рішення про переоформлення ліцензії протягом 10 робочих днів з дати надходження заяви.
Заява про переоформлення ліцензії у зв’язку з намірами ліцензіата змінити організаційні чи технічні характеристики мовлення розглядається у місячний термін з дати її надходження. За результатами розгляду Національна рада приймає рішення про внесення змін до ліцензії та відповідне переоформлення ліцензії або про відмову у внесенні змін до ліцензії.
Заява про переоформлення ліцензії у зв’язку із переходом від аналогового до цифрового мовлення розглядається у місячний термін з дати її надходження.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

1. Заява про переоформлення ліцензії | Документ про сплату ліцензійного збору | Копії документів, що підтверджують наявність змін: а) організаційно-правової форми та умов діяльності ліцензіата; б) намірів ліцензіата змінити організаційні чи технічні характеристики мовлення та внести відповідні зміни до умов ліцензії; в) умов ліцензії у зв’язку із переходом від аналогового до цифрового мовлення; г) умов ліцензії у зв’язку з переходом на суспільне телебачення і радіомовлення відповідно до Закону України “Про Суспільне телебачення і радіомовлення України”; ґ) відомостей про прямого власника (співвласників) та/або кінцевого бенефіціарного власника (контролера) заявника

Строки

Звичайне надання: 20 днів (робочі); Заява про переоформлення ліцензії у зв’язку з намірами змінити організаційні чи технічні характеристики мовлення чи у зв’язку із переходом від аналогового до цифрового мовлення: У місячний строк

Результати

Відмова у переоформленні ліцензії, Залишення заяви без розгляду, Переоформлення ліцензії на супутникове мовлення

Вартість

Звичайне надання: ; Заява про переоформлення ліцензії у зв’язку з намірами змінити організаційні чи технічні характеристики мовлення чи у зв’язку із переходом від аналогового до цифрового мовлення:

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии