Видача дубліката ліцензії на проводове мовлення

У разі втрати чи пошкодження ліцензії телерадіоорганізація може отримати дублікат ліцензії на проводове мовлення. Щоб отримати дублікат необхідно подати заяву до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, яка приймає рішення про видачу дубліката ліцензії протягом 10 днів з дня реєстрації заяви.

Умови та випадки надання послуги

У разі втрати чи пошкодження ліцензії телерадіоорганізація зобов’язана звернутися до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення із заявою про видачу дубліката ліцензії за встановленою Національною радою формою.Пошкоджена ліцензія додається до заяви. Приймаючи заяву про видачу дубліката ліцензії, Національна рада реєструє її та видає ліцензіату довідку про її реєстрацію.Видача дубліката ліцензії здійснюється за заявою у порядку, встановленому статтею 34 Закону України “Про телебачення і радіомовлення”.За видачу дубліката ліцензії справляється плата відповідно до статті 31 України “Про телебачення і радіомовлення”.Національна рада розглядає заяву про видачу дубліката ліцензіїта приймає рішення про видачу дубліката ліцензії протягом 10 днів з дня реєстрації заяви.
Відомості ліцензії, що дублюється, переносяться до дубліката без змін, у тому числі дата прийняття рішення та номер рішення про видачу та/або продовження строку дії ліцензії, строк дії ліцензії, дата видачі ліцензії. На бланку ліцензії ставляться штамп “Дублікат” і дата видачі дубліката.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про видачу дубліката ліцензії | Документ про сплату ліцензійного збору | Оригінал ліцензії, у разі її пошкодження | У разі втрати ліцензії до заяви про видачу дубліката ліцензії на мовлення додається оголошення в друкованих засобах масової інформації

Строки

Звичайне надання: 10 днів (робочі)

Результати

Видача дубліката ліцензії на проводове мовлення

Вартість

Звичайне надання:

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии