Скасування дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи

Скасування дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи можливе за заявою внутрішньо переміщеної особи до органу соціального захисту населення за місцем проживання. За результатами розгляду заяви орган соціального захисту населення приймає рішення про скасування довідки та вносить відповідні відомості до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

Умови та випадки надання послуги

Однією з підстав для скасування дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та внесення відомостей про це в Єдину інформаційну базу даних про внутрішньо переміщених осіб є заява внутрішньо переміщеної особи про відмову від довідки.Рішення про скасування дії довідки приймається керівником структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районних, районних у місті Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі утворення) рад за місцем проживання особи та надається внутрішньо переміщеній особі протягом трьох днів з дня прийняття такого рішення.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх створення) рад

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про відмову від довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи

Строки

Звичайне надання: 3 дні (календарні)

Результати

Рішення про скасування дії довідки, Внесення відомостей в Єдину інформаційну базу даних про внутрішньо переміщених осіб

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии