Внесення змін до реєстраційних документів пестицидів і агрохімікатів

У разі змін у складі препарату та появи нових даних про його небезпечність заявнику препарату необхідно інформувати Міндовкілля для внесення відповідних змін до реєстраційних документів пестицидів і агрохімікатів.

Умови та випадки надання послуги

Заявник препарату зобов’язаний інформувати Міндовкілля про всі зміни у складі препарату та появу нових даних про його небезпечність.
Під час внесення змін до складу препарату заявник протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів зобов’язаний повідомити про це Міндовкілля та подати документи для внесення відповідних змін до реєстраційних документів.
У разі внесення несуттєвих змін до складу препарату заявник надає лист-звернення та порівняльну таблицю складу препарату до та після внесення змін.
До несуттєвих змін належать:
заміна або додавання барвника;
заміна компонента препарату на таку ж кількість хімічно еквівалентного компонента з таким же або меншим класом небезпеки для здоров’я людини та навколишнього природнього середовища;
зміна аніонних поверхнево активних речовин/диспергатора з таким же або меншим класом небезпеки для здоров’я людини та навколишнього природнього середовища.
Якщо змінюється найменування препарату, відповідні зміни вносяться до Державного реєстру препаратів.Якщо виникне потреба в уточненні зареєстрованих норм витрат, Міндовкілля має право провести арбітражні дослідження.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Документи для внесення відповідних змін до реєстраційних документів | Лист-звернення про зміни у складі препарату та появу нових даних про його небезпечність | У разі внесення несуттєвих змін до складу препарату заявник надає порівняльну таблицю складу препарату до та після внесення змін

Строки

Звичайне надання: 90 днів (календарні)

Результати

Внесення змін до реєстраційних документів пестицидів і агрохімікатів, Відмова у внесенні змін до реєстраційних документів пестицидів і агрохімікатів щодо змін зміни у складі препарату та появу нових даних про його небезпечність

Вартість

Звичайне надання:

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии