Внесення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації

Сільськогосподарські товаровиробники мають право на бюджетну дотацію для розвитку та стимулювання виробництва після їх внесення контролюючим органом до Реєстру отримувачів бюджетної дотації. Для внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру питома вага вартості сільськогосподарських товарів має становити не менше 75 відсотків вартості всіх товарів, поставлених ним протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно.

Умови та випадки надання послуги

Сільськогосподарський товаровиробник для внесення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації подає до податкового органу за місцем свого обліку як платника податку на додану вартість заяву за формою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову та бюджетну політику.Заява про внесення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації подається безпосередньо керівником або представником сільськогосподарського товаровиробника з обов’язковим документальним підтвердженням особи та її повноважень.У заяві зазначаються підстави для внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації, передбачені пунктом 16-1.1 статті 16-1 Закону, та перелік видів діяльності такого сільськогосподарського товаровиробника, здійснення яких дає право на отримання бюджетної дотації.Пояснення до заяви про внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру розміщено на її зворотному боці.Для внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру питома вага вартості сільськогосподарських товарів має становити не менше 75 відсотків вартості всіх товарів, поставлених ним протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно. Для новоутвореного сільськогосподарського товаровиробника, зареєстрованого як суб’єкт господарювання, який провадить господарську діяльність менш як 12 календарних місяців, питома вага сільськогосподарських товарів розраховується за результатами кожного окремого звітного періоду (п. 16 прим. 1.1 ст. 16 прим. 1 Закону № 1877).З метою визначення такої питомої ваги заповнюється розділ 6 заяви «Вартість товарів (послуг), поставлених протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів».

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державна податкова служба України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації https://cutt.ly/wvek2U2

Строки

Звичайне надання: 3 дні (робочі)

Результати

Внесення сiльськогосподарського товаровиробника до Реєстру отримувачiв бюджетної дотацiї

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Державна податкова служба України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии