Видача дубліката ліцензії провайдера програмної послуги

У разі втрати чи пошкодження ліцензії телерадіоорганізація може отримати дублікат. Щоб отримати дублікат необхідно подати заяву до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, яка приймає рішення про видачу дубліката ліцензії протягом 10 днів з дня реєстрації заяви. Протягом п’яти днів після прийняття рішення про видачу дубліката ліцензії на мовлення Національна рада письмово повідомляє про це заявника і видає йому дублікат ліцензії на мовлення.

Умови та випадки надання послуги

У разі втрати чи пошкодження ліцензії телерадіоорганізація зобов’язана звернутися до Національної ради України
з питань
телебачення і радіомовлення із заявою про видачу дубліката ліцензії за встановленою Національною радою формою. Пошкоджена ліцензія додається до заяви. Приймаючи заяву про видачу дубліката ліцензії, Національна рада реєструє її та видає ліцензіату довідку про її реєстрацію.Видача дубліката ліцензії провайдера програмної послуги здійснюється за заявою, форма якої наведена у додатку 5 до Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги, у порядку, встановленому статтею 34 Закону України “Про телебачення і радіомовлення”.За видачу дубліката ліцензії справляється плата відповідно до статті 31 України “Про телебачення і радіомовлення”.Національна рада розглядає заяву про видачу дубліката ліцензії провайдера програмної послуги та приймає рішення про видачу дубліката ліцензії протягом 10 днів з дня реєстрації заяви. Протягом п’яти днів після прийняття рішення про видачу дубліката ліцензії провайдера програмної послуги Національна рада письмово повідомляє про це заявника і видає йому дублікат ліцензії на мовлення.Відомості ліцензії, що дублюється, переносяться до дубліката без змін, у тому числі дата прийняття рішення та номер рішення про видачу та/або продовження строку дії ліцензії, строк дії ліцензії, дата видачі ліцензії. На бланку ліцензії ставляться штамп “Дублікат” і дата видачі дубліката.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про видачу дубліката ліцензії провайдера програмної послуги | Оригінал ліцензії, у разі її пошкодження | Документ про сплату ліцензійного збору

Строки

Звичайне надання: 10 днів (робочі)

Результати

Видача дубліката ліцензії провайдера програмної послуги

Вартість

Звичайне надання:

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии