Переоформлення спеціального дозволу на провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення

У разі зміни місцезнаходження, а також найменування юридичної особи, відомостей, зазначених у спеціальному дозволі на провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення, виданому громадянину, спеціальний дозвіл підлягає переоформленню.
Для переоформлення спеціального дозволу суб’єкт діяльності зобов’язаний у 10-денний термін з дня настання змін подати заяву до Державного агентства України з управління зоною відчуження на переоформлення спеціального дозволу із зазначенням цих змін та копії документів, що підтверджують такі зміни.

Умови та випадки надання послуги

Спеціальний дозвіл на
провадження окремих видів діяльностіна території зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового)відселення підлягає переоформленню у разі зміни:
– місцезнаходження, а також найменування юридичної особи;
– відомостей, зазначених у спеціальному дозволі, виданомугромадянину.
Для переоформлення спеціального дозволу суб’єкт діяльностізобов’язаний у 10-денний термін з дня настання змін подати заявуна переоформлення спеціального дозволу із зазначенням цих змін такопії документів, що підтверджують такі зміни.
Переоформлення спеціального дозволу проводиться протягом20 днів з дня подання заяви разом з відповідними документами упорядку, встановленому для його видачі. До здійснення цьогопереоформлення діє раніше виданий спеціальний дозвіл.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державне агентство України з управління зоною відчуження

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява на переоформлення спеціального дозволу із зазначенням вдповідних змін які є підставою переоформлення | Копії документів, що підтверджують зміни: місцезнаходження, найменування юридичної особи; відомостей, зазначених у спеціальному дозволі, виданому громадянину.

Строки

Звичайне надання: 20 днів (календарні)

Результати

Переоформлення спеціального дозволу на провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення, Відмова у переоформленні спеціального дозволу на провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Державне агентство України з управління зоною відчуження
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии