Спеціальний дозвіл на провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення

Для провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення суб’єкт господарювання повинен отримати спеціальний дозвіл. Для отримання такого дозволу необхдіно подає заяву та відповідний пакет документів до Державного агентства України з управління зоною відчуження.

Умови та випадки надання послуги

Землі зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення відмежовуються від суміжних територій і переводяться до категорії радіаційно небезпечних земель. Господарський обіг таких земель може здійснюватися лише з урахуванням особливостей режиму їх використання, визначених цим Законом.
Для отримання спеціального дозволу на провадження окремого виду діяльності суб’єкт діяльності подає до ДАЗВ заяву та перелік документів.У разі потреби проводиться перевірка відомостей, які містяться у цих документах,та спроможності виконання заявником умов і правил провадженняпевного виду діяльності на території зони відчуження і зонибезумовного (обов’язкового) відселення.
ДАЗВ приймає рішення про видачу спеціального дозволу абопро відмову в його видачі протягом не більш як 30 днів з дняотримання заяви та відповідних документів. У разі потребипроводиться перевірка відомостей, які містяться у цих документах,та спроможності виконання заявником умов і правил провадженняпевного виду діяльності на території зони відчуження і зонибезумовного (обов’язкового) відселення.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державне агентство України з управління зоною відчуження

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Письмова заява, за формою https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1869-2000-%D0%BF#Text, у якій зазначаються відомості про заявника (для громадянина – прізвище, ім’я, по батькові та паспортні дані (серія, номер, ким і коли виданий), місце проживання; для юридичних осіб – найменування, місцезнаходження)
вид діяльності, на який заявник має намір отримати спеціальний дозвіл; термін дії спеціального дозволу | Для громадяни – суб’єктів підприємницької діяльності – копія свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності | Для юридичних осіб – копії свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності та установчих документів

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Видача спеціального дозволу на провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення, Відмова у видачі спеціального дозволу на провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Державне агентство України з управління зоною відчуження
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии