Видача дубліката посвідчення закордонного українця

У разі втрати посвідчення особа, якій надано статус закордонного українця, зобов’язана протягом місяця повідомити про це Національну комісію або дипломатичну установу України у країні її проживання та отримати дублікат такого посвідчення. Для оформлення дубліката посвідчення особа подає заяву та необхідний перелік документів до представництва МЗС на території України, а за кордоном – закордонній дипломатичній установі України. Дублікат посвідчення видається на підставі рішення Національної комісії.

Умови та випадки надання послуги

У разі втрати посвідчення особа, якій надано статус закордонного українця, зобов’язана протягом місяця повідомити про це Національну комісію або дипломатичну установу України у країні її проживання.Дублікат посвідчення видається на підставі рішення Національної комісії.
Особа, яка виявила бажання отримати дублікат посвідчення закордонного українця, подає письмову заяву МЗС або представництву МЗС на території України, за кордоном – закордонній дипломатичній установі України.За оформлення посвідчення справляється плата у валюті країни перебування заявника у розмірі, еквівалентному 10 доларам США.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна комісія з питань закордонних українців

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Письмова заява за формою згідно з додатком, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1531-2004-%D0%BF#Text | Паспортний документ або документ, що його замінює | Копії документів, які засвідчують українське етнічне походження або походження з України (свідоцтво або інші документи про народження особи або її родичів, документи, що підтверджують факт проживання особи на території України, та у разі потреби інші документи) | Дві кольорові фотокартки розміром 30 х 40 міліметрів | Квитанція про оплату заявником послуг, пов’язаних з оформленням і видачею посвідчення | До документів можуть додаватися письмові свідчення громадян України або закордонних українців (не менш як трьох осіб), які підтверджують українське етнічне походження або походження з України заявника, а також характеристика-клопотання громадської організації закордонних українців, членом якої є заявник

Строки

Звичайне надання: 90 днів (календарні)

Результати

Видача дублікату посвідчення закордонного українця, Відмова у видачі дублікату посвідчення закордонного українця

Вартість

Звичайне надання:

Міністерство закордонних справ України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии