Реєстрація організації колективного управління

Для реєстрації організації колективного управління юридична особа подає до Мінекономрозвитку заяву та відповідний пакет документів.
Відомості про організацію колективного управління вносяться до Реєстру організацій колективного управління не пізніше трьох робочих днів з дня прийняття наказу Мінекономрозвитку про реєстрацію або акредитацію організації колективного управління.

Умови та випадки надання послуги

Мінекономіки приймає рішення про реєстрацію організації колективного управління або про відмову в її реєстрації. У разі прийняття рішення про відмову в реєстрації організації колективного управління Мінекономрозвитку письмово повідомляє про це юридичну особу протягом 10 робочих днів з дня прийняття та надає копію рішення про відмову в реєстрації. При прийнятті рішення про реєстрацію юридична особа набуває статусу організації колективного управління з дня внесення її до Реєстру організацій колективного управління.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про реєстрацію організації колективного управління за формою https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1433-18#Text | Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань | Відомості про доменне ім’я, структуру і зміст веб-сайту організації | Копії письмових заяв правовласників про намір доручити організації управління належними їм правами | Копії Статуту, установчих документів та внутрішніх правил організації | Копія довідки про відкриті банківські рахунки | Копія документа, яким підтверджується статус організації, що не має на меті отримання прибутку | Основні відомості про засновників, персональний склад наглядового і виконавчого органів та штатних працівників юридичної особи

Строки

Звичайне надання: 15 днів (робочі)

Результати

Унесення відомостей про зареєстровані або акредитовані організації колективного управління до Реєстру організацій колективного управління, Реєстрація організації колективного управління

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии