Реєстрація довіреної особи кандидата у народні депутати України

Реєстрація довіреної особи кандидата у народні депутати України здійснюється Центральною виборчою комісією за заявою кандидата у народні депутати України. У разі якщо підстав для відмови немає, ЦВК реєструє довірену особу та видає їй посвідчення за встановленою формою.

Умови та випадки надання послуги

Кандидат у депутати, включений до регіонального списку партії з метою забезпечення належної участі у виборчому процесі, представництва та захисту його інтересів, може мати не більше двох довірених осіб у відповідному виборчому регіоні. Довірена особа повинна відповідати вимогам, встановленим частиною другою статті 165 Виборчого кодексу.Повноваження довірених осіб поширюються на відповідний виборчий регіон.Заява про реєстрацію довірених осіб (в електронному вигляді та на паперових носіях) за підписом кандидата у депутати подається до Центральної виборчої комісії у будь-який час після реєстрації кандидата. У разі подачі такої заяви до Центральної виборчої комісії в інший спосіб на паперових носіях підпис кандидата засвідчується у порядку, встановленому Законом України “Про нотаріат”. У разі подачі такої заяви засобами електронної пошти вона засвідчується шляхом накладення кваліфікованого електронного підпису кандидата.У заяві про реєстрацію довірених осіб кандидата зазначаються: прізвище, власне ім’я (всі власні імена) та по батькові (за наявності) кожної довіреної особи, відповідний виборчий регіон, громадянство довіреної особи, число місяць і рік народження, місце роботи, займана посада (заняття), адреса для листування, контактний номер телефону та адреса електронної пошти, відомості про відсутність судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, кримінального правопорушення проти виборчих прав громадян чи корупційного кримінального правопорушення, що не погашена або не знята в установленому законом порядку. До заяви додаються копії паспорта громадянина України (копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки або копії лицьового та зворотного боків паспорта громадянина України у вигляді картки) або копії першої та другої сторінок тимчасового посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Центральна виборча комісія

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про реєстрацію довірених осіб | Копії паспорта громадянина України (копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки або копії лицьового та зворотного боків паспорта громадянина України у вигляді картки) або копії першої та другої сторінок тимчасового посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України)

Строки

Звичайне надання: 3 дні (календарні)

Результати

Рішення про реєстрацію довіреної особи кандидата у народні депутати України, Посвідчення за встановленою формою, Рішення про відмову у реєстрації довіреної особи кандидата у народні депутати України

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Центральна виборча комісія
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии