Довідка про несплату аліментів

Довідка про несплату аліментів може знадобитися, якщо дитині потрібно виїхати за кордон на термін більше 1 місяця, а той з батьків, який живе окремо від сім’ї, не бажає надавати відповідний дозвіл.
Така довідка видається за вимогою стягувача органом державної виконавчої служби або приватним виконавцем протягом трьох робочих днів і обмежується одним місяцем.

Умови та випадки надання послуги

Довідка про наявність заборгованості по сплаті аліментів може знадобитися лише в тому випадку, якщо дитині потрібно виїхати на термін більше 1 місяця, а той з батьків, який живе окремо від сім’ї, не бажає надавати відповідний дозвіл.
Така довідка видається органом державної виконавчої служби, приватним виконавцем на вимогу стягувача протягом трьох робочих днів у випадках, встановлених законом і є дійсною протягом одного місяця з дня її видачі.
Форма довідки встановлюється Міністерством юстиції України.
При відсутності нотаріально завіреної згоди іншого з батьків довідку потрібно пред’явити співробітнику прикордонної служби при виїзді з дитиною за межі України. При цьому, якщо ви їдете з дитиною-інвалідом або важко хворою дитиною на термін більше місяця, а заборгованість по аліментах становить 3-4 місяці, при собі також потрібно мати документи, що підтверджуютьПри цьому, якщо ви їдете з дитиною-інвалідом або важко хворою дитиною на термін більше місяця, а заборгованість по аліментах становить 3-4 місяці, при собі також потрібно мати документи, що підтверджують діагноз.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Територіальні органи Міністерства юстиції України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Письмова заява за зразком: http://udvs-dp.gov.ua/catalog/item/350 | Паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, посвідку на постійне проживання, посвідку на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист

Строки

Звичайне надання: 3 дні (робочі)

Результати

Довідка про наявність заборгованості зі сплати аліментів

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Міністерство юстиції України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии