Видача журналу безперервної реєстрації історії судна (Синопсис) та його дублікату

Видача журналу безперервної реєстрації історії судна (Синопсис) видається за письмовою заявою судновласника окремо по кожному судну, яке має право плавання під Державним прапором України. Для його отримання або дубліката судновласнику необхідно звернутися до Морської адмінінстрації.
Рішення про видачу журналу безперервної реєстрації історії судна або про відмову у його видачі приймається протягом 15 робочих днів з дня реєстрації заяви. Заява на видачу дублікатів втрачених суднових реєстраційних документів розглядається протягом не більше 30 діб від дня опублікування зазначеного оголошення.

Умови та випадки надання послуги

Заява та додані до неї документи подаються до Морської адміністрації особисто/через уповноважену особу або поштовим відправленням на адресу Морської адміністрації.
Всі документи на іноземній мові повинні мати переклад державною мовою та засвідчені належним чином.
У разі подання заяви через уповноважений орган/особу подається довіреність або інший документ, що підтверджує повноваження діяти від імені власника (судновласника), в якому обов’язково вказуються паспортні дані (серія, номер паспорта, ким і коли виданий, місце проживання) уповноваженої особи.
Копії документів, що подаються, повинні бути засвідчені нотаріусом або органами, які здійснювали їх оформлення та видачу.
Рішення про видачу Журналу безперервної реєстрації історії судна (синопсис) або надання вмотивованої відмови приймається протягом 15 робочих днів з дня реєстрації заяви.
Заява на видачу дублікатів втрачених суднових реєстраційних документів розглядається протягом не більше 30 діб від дня опублікування зазначеного оголошення.
Видача Журналу безперервної реєстрації історії судна (синопсис) здійснюється особисто власнику (судновласнику)/уповноваженій особі або на письмову вимогу власника (судновласника) свідоцтво надсилається йому за адресою, зазначеною у заяві.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державна служба з морського та річкового транспорту України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Для отримання Журналу № 1 безперервної реєстрації історії судна (синопсис) необхідно надати заяву від власника (судновласника) | Копії свідоцтва про право плавання під Державним прапором України (судновий патент), свідоцтво про право власності на судно | Якщо застосовується зареєстрований фрахтувальник – копія договору бербоут-чартеру | Міжнародні свідоцтва про охорону судна, свідоцтво про управління безпекою | Копія документу, що підтверджує присвоєння ідентифікаційного номеру компанії та зареєстрованому власнику судна | Копія класифікаційного свідоцтва на судно | Копія документу визнаної організації, що видала документ про відповідність/орган, який виконав перевірку (якщо інший, що видав документ) | Заповнена Форма 1 на українській та англійській мовах документу № ___ журналу безперервної реєстрації історії судна | Для отримання Журналу безперервної реєстрації історії судна (синопсис) – Журнал №№ 2, 3, 4 … необхідно надати:
заяву від власника (судновласника) | У разі оформлення дублікату Журналу № ___ додається газета «Урядовий кур’єр» з оголошенням про втрату Журналу № ___ безперервної реєстрації історії судна (синопсис), за наявності копія втраченого Журналу № __. Заява та додані до неї документи приймаються за описом. | Заповнена на українській та англійській мовах Форма № 2 Аркуша поправок до документа № __ Журналу безперервної реєстрації історії судна | Заповнена Форма № 3 покажчика поправок до документа № .__ журналу безперервної реєстрації історії судна | Копії документів, що підтверджують необхідність внесення змін до чергової сторінки Журналу безперервної реєстрації історії судна (синопсис) відповідно до даних, заявлених власником (судновласником) в формах 2 та 3. | Копія попереднього Журналу безперервної реєстрації історії судна (синопсис), до якого будуть вноситись зміни

Строки

Видача дублікатів втрачених суднових реєстраційних документів (заява розглядається протягом не більше 30 діб від дня опублікування оголошення про втрату): 30 днів (календарні); Видача журналу безперервної реєстрації історії судна (приймається рішення протягом 15 робочих днів з дня реєстрації заяви): 15 днів (робочі)

Результати

Видача Журналу безперервної реєстрації історії судна (синопсис).
Видача дублікату Журналу безперервної реєстрації історії судна (синопсис).

Вартість

Видача дублікатів втрачених суднових реєстраційних документів (заява розглядається протягом не більше 30 діб від дня опублікування оголошення про втрату): Безоплатне надання; Видача журналу безперервної реєстрації історії судна (приймається рішення протягом 15 робочих днів з дня реєстрації заяви): Безоплатне надання

Державна служба з морського та річкового транспорту України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии