Дозвіл на переміщення (перенесення) пам’ятки місцевого значення

Пам’ятки, їхні частини, пов’язане з ними рухоме та нерухоме майно забороняється зносити, змінювати, замінювати, переміщувати (переносити) на інші місця.
Переміщення (перенесення) пам’ятки на інше місце допускається як виняток у випадках, коли неможливо зберегти пам’ятку на місці та за умови отримання дозволу на переміщення (перенесення) пам’яток місцевого значення.

Умови та випадки надання послуги

Пам’ятки, їхні частини, пов’язане з ними рухоме та нерухоме майно забороняється зносити, змінювати, замінювати, переміщувати (переносити) на інші місця.
Переміщення (перенесення) пам’ятки на інше місце допускається як виняток у випадках, коли неможливо зберегти пам’ятку на місці, за умови проведення комплексу наукових досліджень з вивчення та фіксації пам’ятки (обміри, фотофіксація тощо).
До повноважень центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони культурної спадщини належить надання дозволу на переміщення (перенесення) пам’яток місцевого значення.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг за місцем провадження діяльності, Державна служба охорони культурної спадщини України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява для надання дозволу на переміщення (перенесення) пам’яток місцевого значення | Документ, що підтверджує повноваження представника (якщо заява подається через уповноважену особу) | Облікова документація на пам’ятку | Згода на перенесення (переміщення) пам’ятки її власника або уповноваженого ним органу (особи) та власника (користувача) земельної ділянки або уповноваженого ним органу (особи), на яку планується перенести (перемістити) пам’ятку | Науково-проектна документація на перенесення пам’ятки

Строки

Звичайне надання: У місячний строк

Результати

Видача дозволу на переміщення (перенесення) пам’ятки місцевого значення

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Державна служба охорони культурної спадщини України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии