Зміни до Державного суднового реєстру України

У разі виникнення змін, що викликають необхідність виправлення відомостей, внесених до Державного суднового реєстру, орган державної реєстрації, що видав реєстраційні документи, на підставі письмового погодження Морської адміністрації, а для риболовних суден – Держрибагентства та Морської адміністрації видає нові документи та вносить відповідні зміни до Державного суднового реєстру України. При цьому документ, що підлягає заміні, здається органу державної реєстрації.

Умови та випадки надання послуги

Записи у Державному судновому реєстрі України повинні бути своєчасними, достовірними і відповідати записам у поданих судновласником документах. Записи виконуються ручкою. Виправлення в записах повинні підтверджуватися словами “Виправленому вірити” і скріплюватися підписом працівника, відповідального за ведення Державного суднового реєстру України. У разі виникнення змін, що викликають необхідність виправлення відомостей, внесених до Державного суднового реєстру, орган державної реєстрації, що видав реєстраційні документи, на підставі письмового погодження Морської адміністрації, а для риболовних суден – Держрибагентства та Морської адміністрації видає нові документи та вносить відповідні зміни до Державного суднового реєстру України. При цьому документ, що підлягає заміні, здається органу державної реєстрації.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державна служба з морського та річкового транспорту України, Територіальні органи Державної служби з морського та річкового транспорту

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява власника (судновласника) у довільній формі з зазначенням змін, що викликають необхідність виправлення відомостей, внесених до Державного суднового реєстру України | Оригінал свідоцтва, що підлягає заміні (свідоцтво про право плавання під Державним прапором України (судновий патент), свідоцтво про право власності на судно) | Документ що підтверджує необхідність виправлення відомостей, внесених до Державного суднового реєстру України | Копія документа, що підтверджує особу власника (судновласника) та його громадянство, копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, згода на збір та обробку персональних даних (у разі належності судна фізичній особі) | Копія платіжного документу або інформація (реквізити платежу) про сплату зборів (внесення плати) за внесення змін до Державного суднового реєстру України | Довіреність або інший документ, що підтверджує повноваження діяти від імені власника (судновласника) (у разі необхідності)

Строки

Звичайне надання: 15 днів (робочі)

Результати

Свідоцтво про право власності на судно, Свідоцтво про право плавання під Державним прапором України (судновий патент)

Вартість

Звичайне надання:

Державна служба з морського та річкового транспорту України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии