Присвоєння ІІ та ІІІ спортивних розрядів

Спортсменам, які виконали спортивні розряди, передбачені Єдиною спортивною класифікацією України, видається посвідчення про присвоєння відповідного спортивного розряду. Другий та третій спортивні розряди присвоюються структурним підрозділом з фізичної культури і спорту районної державної адміністрації, виконавчого органу органу місцевого самоврядування в містах обласного значення.

Умови та випадки надання послуги

Другий та третій спортивні розряди присвоюються структурним підрозділом з фізичної культури і спорту районної державної адміністрації, виконавчого органу органу місцевого самоврядування в містах обласного значення.
Перелік документів, необхідних для присвоєння спортивних розрядів затверджується організаціями, установами, закладами фізичної культури і спорту, які присвоюють спортивні розряди.
Матеріали щодо присвоєння спортивних розрядів, подаються не пізніше шести місяців з дати виконання спортсменами встановлених кваліфікаційних норм та вимог.
Спортивні розряди в індивідуальних видах спорту мають термін дії – 2 роки, в ігрових видах спорту – 4 роки.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Обласні, Київська та Севастопольська міські ради, Обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, Районні, районні у місті Києві (у разі утворення) та місті Севастополі ради, Районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації, Міські, районні у містах ради та їх виконавчі органи, Центр надання адміністративних послуг відповідно до місця проживання

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Дві фотокартки (розміром 3х4) | Лист-клопотання суб’єкту фізичної культури і спорту | Фотокопія паспорту 1-3, 10-11 сторінок або свідоцтва про народження для дітей до 16 років | Фотокопія протоколу або витягу з протоколу відповідних офіційних змагань, підтверджуючих виконаний результат, завірених печаткою

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Відмова у присвоєнні спортсменам ІІ та ІІІ спортивних розрядів, Присвоєння спортсменам ІІ та ІІІ спортивних розрядів

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Територіальні органи Міністерства молоді та спорту України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии