Довіреності, прирівнювані до нотаріально посвідчених

Довіреності, які посвідчуються посадовими особами органів місцевого самоврядування, що вчиняють нотаріальні дії, – прирівнюються до нотаріально посвідчених.

Умови та випадки надання послуги

Посадові особи органу місцевого самоврядування посвідчують довіреність, що видається однією особою іншій особі для представництва перед третіми особами.
Строк, на який може бути видана довіреність, визначається цивільним законодавством України.Довіреність, видана в порядку передоручення, підлягає нотаріальному посвідченню після подання основної довіреності, в якій застережено право на передоручення, або після надання доказів того, що представник за основною довіреністю примушений до цього обставинами для охорони інтересів особи, яка видала довіреність.Довіреність, видана в порядку передоручення, не може містити в собі більший обсяг прав, ніж їх передано за основною довіреністю. Строк дії довіреності, виданої в порядку передоручення, не може перевищувати строку основної довіреності, на підставі якої вона видана. Для підтвердження особи необхідно пред’явити паспорт громадянина України.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Копія паспорта громадянина України (з пред’явленням оригіналу) | Реєстраційний номер облікової картки платника податків

Строки

Звичайне надання: 1 день (робочі)

Результати

Посвідчена довіреність

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Міністерство юстиції України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии