Довідка про те, що батькам за місцем реєстрації не видавалось посвідчення батьків багатодітної родини

При отриманні посвідчення батьків багатодітної родини у разі, коли зареєстроване місце проживання батьків різне, потрібно подати довідку про те, що батькам за місцем реєстрації не видавалось посвідчення батьків багатодітної родини. Для отримання такої довідки потрібно звернутись до суб’єкта надання адміністративної послуги із відповідною заявою.

Умови та випадки надання послуги

Посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім’ї видаються структурними підрозділами районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад одному з батьків відповідно до місця реєстрації після подання, зокрема, довідки структурного підрозділу районної, районної в мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради про те, що батькам за місцем реєстрації посвідчення не видавалися (у разі, коли зареєстроване місце проживання батьків різне).

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх створення) рад, Виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад, Центр надання адміністративних послуг

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява | Копія паспорта громадянина України (з пред’явленням оригіналу)

Строки

Звичайне надання: 5 днів (календарні)

Результати

Довідка про те, що батькам за місцем реєстрації не видавалось посвідчення батьків багатодітної родини

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Міністерство соціальної політики України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии