Архівні довідки, копії або витяги, необхідні для соціального захисту громадян

Якщо фізичній і юридичній особі для соціального захисту громадян необхідно отримати архівну довідку, копію або витяг, їй необхідно звернутися до архівного фонду зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях.
У довідці наводять назви, дати й номери використаних документів та подають наявні в цих документах відомості щодо питання звернення. Інформацію викладають у хронологічній послідовності подій.

Умови та випадки надання послуги

Надання архівних довідок, копій або витягів на запити фізичних і юридичних осіб, необхідних для соціального захисту громадян, здійснюються архівом безоплатно.
Архівні копії та витяги, що виготовляються засобами комп’ютерної техніки, оформлюють на загальних бланках установи, зазначаючи відповідну назву документа – «Архівна копія», «Архівний витяг».

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Обласні, Київська та Севастопольська міські ради, Селищні та сільські ради та їх виконавчі органи, Міські, районні у містах ради та їх виконавчі органи, Центр надання адміністративних послуг

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява | Копія паспорта | Реєстраційний номер облікової картки платника податків фізичної особи – підприємця (фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті, замість зазначеного реєстраційного номера подають копію паспорта із серією, номером та відміткою)

Строки

З документами архіву: 30 днів (календарні); З використанням тільки довідкового апарату архіву: 15 днів (календарні)

Результати

Видача архівних довідок, копій або витягів на запити фізичних і юридичних осіб, необхідних для соціального захисту громадян, Відмова у видачі архівних довідок, копій або витягів на запити фізичних і юридичних осіб, необхідних для соціального захисту громадян

Вартість

З документами архіву: Безоплатне надання; З використанням тільки довідкового апарату архіву: Безоплатне надання

Державна архівна служба України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии