Переоформлення свідоцтва на здійснення діяльності арбітражного керуючого

Зміна прізвища, імені, по батькові арбітражного керуючого є підставою для переоформлення свідоцтва арбітражного керуючого.
У разі наявності таких підстав арбітражний керуючий протягом місяця після зміни прізвища, імені або по батькові подає до Мін’юсту заяву про переоформлення свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого разом із свідоцтвом, що підлягає переоформленню та відповідними документами або засвідченими в установленому законодавством порядку їх копіями, що підтверджують зазначені зміни.

Умови та випадки надання послуги

Зміна прізвища, імені, по батькові арбітражного керуючого є підставою для переоформлення свідоцтва та посвідчення арбітражного керуючого.
У разі наявності підстави для переоформлення свідоцтва та посвідчення арбітражного керуючого арбітражний керуючий протягом місяця після зміни прізвища, імені або по батькові подає до Мін’юсту заяву про переоформлення свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого та посвідчення арбітражного керуючого разом із свідоцтвом, що підлягає переоформленню, посвідченням арбітражного керуючого та відповідними документами або засвідченими в установленому законодавством порядку їх копіями, що підтверджують зазначені зміни.
Переоформлене свідоцтво видаються Мін’юстом не пізніше ніж на десятий робочий день з дня надходження відповідної заяви та документів, що додаються до неї.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Міністерство юстиції України

Можливість оскаржити в суді

Ні

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява за встановленою формою https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1125-19#Text | До заяви додаються: оригінал свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого | Документи або засвідчені в установленому порядку копії цих документів, що підтверджують зміну прізвища, імені, по батькові | Оригінал посвідчення арбітражного керуючого

Строки

Звичайне надання: 10 днів (календарні)

Результати

Видача переоформленого свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого., Відмова у переоформленні свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого.

Вартість

Звичайне надання:

Міністерство юстиції України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии